Összes termék (15 tétel)
Ékszer
Ezüst tárgy
(7)
Óra
ezüst vadász
(15 tétel)
Keresőszó: ezüst vadász
664T. 1 Forintról! Antik ezüst (238 g) Vadász kabát-elő, 3 db porosz Tallérral az 1840-es évekből!
518T. 1 Forintról! Antik ezüst (35 g) Vadász Zsebóra lánc, fogakkal.
515T. 1 Forintról! Antik ezüst (84 g) vadász és sport tiszti lánc.
464T. 1 Forintról! Antik Vadász ezüst (5 g) gyűrű, vadállati fogakkal és aranyozott makkal ékesítve!
384T. 1 Forintról! Régi 925-ös ezüst (22 g) vadász karperec!
Svajci zsebóra vadász jelenetes tok!
Antik ezüst vadász poharak
MŰKÖDŐ VADÁSZ DOMBORMŰVEL DÍSZÍTETT ZSEBÓRA,MÁRKÁJA:PEVANDA,és 1 db EZÜST 800-as NŐI CILINDER KARÓRA
ANTIK EZÜST VADÁSZÉKSZER VADÁSZ GYŰRŰ ŐZ GYÖNGY FOGGAL
1 Forintról! Antik Ezüst Vadász Pohár 1845-ös ritka pesti fémjellel, 379 gramm!
Tölgyfalevél és agyar vadász medál
1906-os ezüst doboz vadász jelenetes képpel
NAGYON RITKA, ANTIK, EZÜST VADÁSZ POHÁR, CA 1850!!!
RENDKÍVÜLI, ANTIK EZÜST VADÁSZ DOBOZ, BÉCS 1890!!!
Szecessziós relief vadász jelenetes ezüstözött tál!