Összes termék (15 tétel)
Fémmunka
Vallás és spiritualizmus
(10)
réz kereszt
(15 tétel)
Keresőszó: réz kereszt
Régi kereszt / feszület / réz
Korpus feszület Réz fa
Réz asztali feszület kegytárgy
Modern, minimalista stílusú kis fali kereszt, feszület fából, réz betéttel
19. századi szentkép! August Klein (Wien) ! Extra keretben (bőr, és réz) 33cm magas!
ANTIK MÉRETES FESZÜLET,KORPUSZ,JÉZUS SZOBOR,EGYEDI RÉZBŐL KÉSZÜLT EGYHÁZI EREKJE
Réz kereszt, fa táblán
Réz korpusz, feszület. Felső részén lyuk, így akár medálként is viselhető. Szépen kidolgozott
Nagyon szép bronz tárgyak, feszületek és réz tárgyak. Több szignózott darab is!
RÉZ FESZÜLET FA KERESZTEN
Réz kereszt, feszület korpusszal E. Huber 1983
Réz tömör kereszt
NAGYON RÉGI RÉZ KERESZT ÉS SZENTELTVÍZTARTÓ
Régi réz , vagy bronz korpusz kereszt feszület
Egyedi art deco réz Madonna plakett (osztrák) jelzett