Összes termék (27 tétel)
Ékszer
(21)
Óra
Szobor
s női
(27 tétel)
Keresőszó: s női
Női bronz szobor, 29 cm.-s ízléses fürdő(?) erotikus női alak, 1 Ft.-ról
Ritka lelet! A 60-s évek elején készült "S" (Suits) svájci női, limitált kiadású karóra.
925-s 21 cm-es női ezüstözött gyönyörű karkötő eladó
925-s ezüst női karkötő eladó 18 cm-es
Nagybányai alkotás, Sziklai Lajos, Női portré, 48x38 -s olaj zsák vászon
6 PÁR "CLAIRE'S" ÚJ MINŐSÉGI, SZÍNES BEDUGÓS FÜLBEVALÓ
ANTIK KÜLÖNLEGES JELZETT "S" SZECESSZIÓS EZÜSTÖZÖTT BROSS KITŰZŐ ARANYOZOTT TŰ NŐI PORTRÉ
1 Forintról! 18 ct-s fehérarany gyűrű (2,8gr) Hófehér, víztiszta kövekkel, 0,5 ct. Centrál kő 0,3ct!
Claire's MINŐSÉGI NYAKLÁNC SZÍNJÁTSZÓS MEDÁLLAL
márkás karóra szvrintvm női s lepukkanva szíj nyema 1 forintról KIÁRUSÍTÁS
Ezüst nyaklánc cirkóniával ,S. Oliver
Gyönyörű antik ezüstlánc 3cm-s antik medállal és fülbevalóval.
Gyönyörű 6 cm-s ezüst fülbevaló
Gyönyörű 8cm s ezüst fülbevaló
S.Oliver fülbevaló
Yillez s szignós, 76os olajfestmény, női akt. Gyönyörű. 74x63cm (65x55cm)
Swarovski kristály medál -18mm-es szív ab-s
Swarovski kristály fülbevaló -10mm-es szív ab-s
Antik 925 s ezüst karkötő
Condor 115 női 835 s ezüst ékszeróra
Női 925-s ezüst nyakék
Női 925-s gyönyörű olasz ezüst karkötő
Női 925-s ezüst karkötő
Swarovski kristály fülbevaló - 10mm-es AB-s szív fuschia AB
Swarovski kristály medál - 10mm-es AB-s szív fuscha AB