Összes termék (36.745 tétel)
Bútor
(8)
Egyéb régiség
(14)
Ékszer
(36564)
Ezüst tárgy
(12)
Fémmunka
(13)
Gyűjtemény
Kerámia
Könyv
Numizmatika, Pénz, Érme
Óra
(10)
Otthon, háztartás kellékei
(45)
Porcelán
(51)
Szőnyeg, Textil
Üveg
Vallás és spiritualizmus
(14)
antik ékszer
(36.745 tétel)
Keresőszó: antik ékszer
1. oldal / 613
Nyitható ezüst medál
Szívet tartó kéz, ezüst karika fülbevaló (Claddagh)
Ezüst medál
14K Régi arany fülbevaló rubinokkal
Antik markaitos ezüst bross , kitűző
Ezüst gyűrű
Ezüst gyűrű
Ezüst gyűrű
Régi, ezüst rózsafonatos nyakék
Ritka, eredeti Art Deco zsuzsus karkötő!
Zsolnay dobozban antik üveggyöngyök + sál tű 9,5 x 6 cm {V15}
Régi századfordulós arany fülbevaló,régi csiszolású brilliánssal!
Régi kerámia nyaklánc.
Régi üveg gyöngysor.
Antik kézműves díszek, Korall és kristály nyakék.
Szép ÉKSZER nagyítok ár 6 darabra vonatkozik
Régi kézzel faragott csont rózsa szett
Régi aranyozott jelzett bross 6 cm-es
Érdekes Halványmenta Szinű Gyöngysor
Hosszú (136 cm) Fazettált Irizáló Szinű Kristály Gyöngysor
Új! Ezüstözött Nyakláncon Szép Egyedi Ásványhatású Medálal.
Ezüst biztonsági tű, levél díszítéssel, jelzett
Aranyozott mandzsetta 2 cm-es
Aranyozott Cirkon bross 3 cm-es
Kristály bross 4 cm-es
Izraeli aranyozott Cirkon és Muránói üveg szett.
Régi ezüstözött Cirkon köves bross 4 cm-es
Antik niellós ezüst iránytű tiszti láncon
Nagy csiszolt lápisz ásvány kaucsuk láncon
Antik ezüst függő .
Peridot gyöngysor.
Különleges, zománcos német címeres ezüst karkötő csodaszép állapotban
Retro 3 soros üveggyöngyös nyaklánc
EZÜST KARKÖTŐ
Ezüstözött iparművész csont medál 5 cm-es
Különleges zománcos szives ezüst medál, fityegő
Valódi korallból készült nyaklánc 47 cm
Antik mikromozaik bross antik mikromozaik kitűző antik olasz üveg mozaik bross 1900 körül
Retró kitűző. Misa mackó, Reál Madrid, MALÉV kitűző. Gyári. Kincsek. Majdnem antik. :)))
Antik 19. sz.zarándok réz-fa kézi olvasó RÓZSAFŰZÉR csukló keresztény ékszer medállal képek szerint
Muránói üveg nyakék
Antik vadász karperec!
Antik Art nouveau ezüst mosolygó hold jelzett BRIVIO nagyméretű medál
Nagyon szép antik 14kt arany gyűrű 0,6ct gyémánt és 0,7ct zafír kövekkel
Korall gyöngysor bőség köve
Aranyozott karkötő
Ezüstözött iparművész karkötő
Izraeli aranyozott nyakék, meseszép.
Réz iparművész bross 4 cm-es
Aranyozott tűzzománc medál lánccal 4 cm-es
Ezüstözött Izraeli tűzzománc ésklipsz
Jelzett aranyozott karkötő, 1 cm-es
Ezüstözött iparművész karkötő .
Aranyozott Izraeli nyakék, 0,5 cm-es
Ezüstözött iparművész medál lánccal 10 cm-es
Aranyozott Cirkon medál 3 cm-es lánccal és karkötővel
Régi aranyozott karkötő 1,5 cm-es
Aranyozott Cirkon medál 4 cm-es
60
60
80
100
1
2
3
4
5
613
Ugrás erre az oldalra: