Összes termék (121 tétel)
Ékszer
(68)
Ezüst tárgy
(52)
Szőnyeg, Textil
ezüst garnitúra
(121 tétel)
Keresőszó: ezüst garnitúra
1. oldal / 3
TÖRT ÁRON !! EZÜST EVŐESZKÖZ GARNITÚRA - 822g
Ezüst régi baba garnitúra miniatűr filigrán
Ezüst ékszer garnitúra 40 gr
Art Deco csodás aranyozott ezüst garnitúra (55)
Kávés garnitúra, 6 személyes, ezüstözött alpakka, XIX. század vége. szecessziós
BERNDORF ALPAKA AZTALI FÜSZER GARNITÚRA 6 DB-OS
Barack rózsa selyem fényű igazgyöngy ezüst fülbevaló és medál ékszer szett valódi gyöngy garnitúra
6 DB OROSZ EZÜST MOKKÁS KANÁL GARNITÚRA RÓZSA VIRÁG DÍSZÍTÉSSEL 9.3 CM
RAGYOGÓ KIRÁLYKÉK EZÜST FÜLBEVALÓ MEDÁL GYÜRŰ GARNITÚRA SZETT DÍSZDOBOZBABAN
EZÜST GARNITÚRA !!!! MINIATŰR TEÁSCSÉSZE KÉSZLET KIÖNTŐVEL
Sárkányos garnitúra
Ezüst Pohár garnítúra 225 gr
Zöld köves ezüst fülbevaló+medál garnitúra (ZAL-Ag99594)
VIII. Henrik és hat felesége portréival díszített ezüstözött kanál garnitúra!
Ezüst 6 személyes kávés garnitúra, 73 g
Új Ezüstözött Ékszer Garnitura
Régi, ezüstözött, négyrészes, üvegbetétes fűszerkészlet, jelzett, angol termékek garnitúrában
Markazit köves dekoratív ezüst garnitúra
RAGYOGÓ EZÜST FÜLBEVALÓ MEDÁL GARNITÚRA SZETT
Korall köves ezüst fülbevaló+medál garnitúra (ZAL-Ag106586)
MESESZÉP SZALVÉTAGYŰRŰ GARNITÚRA
400.-/g Akciós! Gyönyörű tricolor ezüst garnitúra 39.6g
Ezüst türkiz kövekkel díszített ékszer garnitúra
6 DB ART DECO MOKKÁS KÁVÉS ELEGÁNS EZÜST KANÁL GARNITÚRA
Art deco ezüst garnitúra - lánc, medál, fülbevaló!
Új aranyozott ezüst garnitúra
SIRI USA rózsa Quartz gyönyörű újszerű ezüst garnitúra
Ezüst nyakkendőtű és mandzsettagomb garnitúra
Régi, ezüstözött, asztali fűszerszett, jelzett, angol termékek garnitúrában
Gyönyörű ezüst nyaklánc fülbevaló garnitúra
ANTIK KLASSZICISTA KÉZI TRÉBELT KÁVÉZÓ GARNITÚRA ,GYÖNYÖRŰEN TISZTÍTOTT
Különleges és egyedi nyakék ezüst-arany garnitúra
Csillogó, vintage,ezüstözött négyrészes fűszerkészlet, jelzett, angol garnitúra, tálcán
EZÜST TEÁSKANÁL GARNITÚRA, KLINKOSCH! HAT DARABOS KÉSZLET. KÉRÉS ESETÉN MEGBONTOM A KÉSZLETET!
ARANYOZOTT EZÜST OROSZ TEÁSKANÁL GARNITÚRA - 6DB
Antik, ezüstözött ón, ritka fazonú, asztali fűszerszett, jelzett, angol termékek garnitúrában
PAZAR GRÁNÁT DRÁGAKÖVES EZÜST 7 DBOS ÉKSZER SZETT - GARNITÚRA
Antik, ezüstözött, négyrészes, üvegbetétes fűszerkészlet, jelzett, angol termékek garnitúrában
EZÜST KÍNÁLÓTÁL GARNITÚRA - 5 DB
Art deco ezüs likőrös pohár garnitúra
SIRI USA újszerű aranyozott lemon quartz garnitúra
Különleges gólyos ezüst garnitúra
6db bécsi ezüst késbak garnitura
8 darabos filigrán ezüst miniatűr bútor garnitúra!
EZÜST VILLA GARNITÚRA - 60g/db
EZÜST TEÁS KANÁL GARNITÚRA - 6 DB
Csodás ékszer garnitúra
ezüst ékszer garnitúra nyaklánc +karkötő
ANTIK EZÜST KIÖNTŐ GARNITÚRA, BÉCS, 1837
ezüst, kiskanál garnitúra, 6 db-os, eredeti dobozában.
Ezüst címeres garnitúra
Régi borostyán garnitúra
Impozáns ezüst ékszer garnitúra
Török ezüst ékszer garnitúra. Trabzon, kézi fonott ezüst!
Mutatós ezüst garnitúra
Türkiz garnitúra bross-fülbevaló
Gyönyörű piros garnitúra
Antik Szecis ezüst kínáló asztalközép garnitúra
Ezüst hópehely garnitúra
Antik - evőeszköz - ezüstözött - négy darabos régi gyermek evőeszköz garnitúra.
60
60
80
100
1
2
3
Ugrás erre az oldalra: