Összes termék (21 tétel)
Fémmunka
(9)
Kerámia
Porcelán
(7)
gyömbértartó
(21 tétel)
Keresőszó: gyömbértartó
Antik kínai zománc gyömbértartó fedelén Foo / Fo / Fó kutya fogóval
Kínai porcelán tea gyömbér tartó Family Rose
Kiárúsítás! Habán kerámia gyömbértartó / modern másolat
On kupakkal Habán muzeumi másolat hatszögletes tea vagy gyömbértartó-jelzett
Jelzett súlyos ón gyömbértartó.
18.századi ón csavaros gyömbértartó edény
Ming zöld hexagonális gyömbértartó Kína XIX.szd.
MING ZÖLD antik kínai hexagonális GYÖMBÉRTARTÓ VÁZA mázas kerámia dombor virágmintákkal
Antik gyömbértartó/fűszeres sérült
Csodálatos antik gyömbértartó
Kézzel festett nagy méretű kínai Qianlong (?) gyömbér tároló gyömbértartó fűszertartó
0Z095 Régi thaiföldi porcelán gyömbértartó
Ón gyömbértartó, 18. század második fele
Antik ón gyömbértartó 1763
Gyömbértartó ón ritka forma
Habán szögletes gyömbértartó kerámia
Gyüjtőknek! Antik ón gyömbértartó/fűszertartó , 18.sz. vége
Mason's virág mintás gyömbèr tarto
Dupla boldogság kék fehér kínai gyömbértartó
KINAI GYÖMBÉR TARTÓ/VÁZA KERAMIA PILLAMGÓVAL