Összes termék (50 tétel)
Egyéb régiség
(24)
Kerámia
Könyv
Militária
Porcelán
(7)
Szobor
Üveg
kövér
(50 tétel)
Keresőszó: kövér
Kövér Gyula: Fiatal hölgy portréja
Vintage Kosta Boda kövér madár, jégüveg ablakdísz, fényfogó
Kacagó lapok komoly időkből./ 1915-1916 / Kövér Gyula / Rare!
Huszár Pufi -Károly Egy kövér ember meséi Kernstock, Pogány, Vértes, Major ill.
Kövér Gyula eredeti festmény
Hatalmas kövér kerámia malac persely 28 cm hosszú, 23 cm magas
Csíptethető kövér madárka karácsonyfadísz
KÖVÉR GYULA (1883-1950): Püspök portré 1936. olaj-vászon 75x60 cm festmény
Kövér madarak / csilingelő ajtódísz
Kövér Gyula: Volendami házaspár olaj, vászon festmény, hibátlan, 80 x 72 cm
Kaktuszok és kaktusztermetű kövér növények, színes nyomat 1896, növény, virág, agáve, kaktusz, régi
Garantáltan eredeti Kövér Gyula festmény
Kövér, erotikus témájú festmény, 21x30+paszpartu+keret, olaj, karton
Kövér márvány bagoly szobor
Elizaberth Taylor: Kövéren, soványan, boldogan
Kaktuszok és kaktusztermetű kövér növények, litográfia 1896, nyomat, növény, virág, agáve, kaktusz
Kövér, erotikus témájú festmény, 50x70+keret, olaj, karton
Kövér zsiráf - retro kerámia figura - iparművész kerámia
Festmény! Kövér Gyula
Kövér Gyula (1883 - 1950) : Tájkép alakkal ,40 x 50 cm,olaj-vászon
KÖVÉR GYULA ( 1883 - 1950 ) TENGERPARTI SÉTÁNY ! ( OLASZORSZÁG ) OLAJ VÁSZON FESTMÉNY !
Kövér Gyula - Ülő női akt
Kövér Gyula (1883 - 1950) : Tájkép,40 x 50 cm,olaj-vászon
GARANTÁLTAN EREDETI KÖVÉR GYULA / 1883-/ FESTMÉNY : RÉGI KAPU
Mini Zsolnay kövér malac
Kövér Gyula (1883-1950) - Kék Ruhás Hölgy Lornyonnal 120x95cm Olaj Vászon 1930. IV Lila
KÖVÉR GYULA alkotótól festmény. Pihenés a kikötőben.
Csak zsigmodgyorgy részére Nagy kövér jelzett retro váza
Huszár Károly Pufi: Egy kövér ember meséi
Fehér porcelán kövér madár
Kövér Gyula (1883-1964) 50x40 cm
Kövér tűzoltó fajansz teáskanna
Kövér Gyula ( 1883-?) Fiatal hölgy portréja c. olajfestménye 70x60 cm Eredeti Garanciával!!
Art deco Hollóházi kövér nyuszi
Ritka Aquincumi art deco kövér nyúl figura
Kaktuszok és kaktusztermetű kövér növények, színes nyomat 1896, növény, virág, agáve, kaktusz
KÖVÉR CICA FESTMÉNY - MINIMAL ART
Kover gyula:ozd
Kövér Gyula festmény
Kövér Gyula festmény
KÖVÉR GYULA NŐI AKT A SZABADBAN 46x40 OLAJ VÁSZON
Kövér Gyula (1883-1972): Leuven
Török János Kövér nő című porcelán munkája eladó
ELIZABETH TAYLOR KÖVÉREN SOVÁNYAN BOLDOGAN
Kövér Gyula 80x60 cm olaj vászon 1936
Kövér György: Iparosodás agrárországban 400 Ft
Elizabeth Taylor : Kövéren, soványan, boldogan
Kövér László mellszobor.Egyedi darab.
Ritka Hollóházi kövér kacsa