Összes termék (22 tétel)
Kerámia
(16)
Porcelán
Üveg
kakasos kancsó
(22 tétel)
Keresőszó: kakasos kancsó
fajansz Royal Bonn kakas kancsó ,kiöntő
Ukrán kakas formájú kerámia kancsó, 60-as években Prokip Bidasjuk tervezte.
Kerámia kakas kiöntő kancsó nagy méretű jelzett Italy
Kakas forma olasz tradicionális kancsó
Lomonosov porcelán tűz kakasos kanna, kiöntő, kancsó
Kakasos kerámia kancsó 17cm 1L
Kerámia kancsó eladó! Kakas kancsó eladó!
Szép régi népi kézzel festett kakasos kerámia kancsó jelzett
ART DECO KAKAS ALAKÚ KANCSÓ 1.5 LITERES
Lomonosov porcelán kávés kancsó, kiöntő, kakasos
Óriási 3 literes orosz Gorodnitsa kakasos teáskanna aranyozott kézifestéssel + egy mini teáskanna
Kakas formájú kancsó
Retró, olasz kerámia kakas kancsó, korsó, kiöntő
Körmöcbányai kakasos majolika kancsó XIX század vege
Kakast formázó, figurális kerámia kancsó
"Gyopárosi - Fürdő - Emlék." kakasos körmöcbányai kerámia kancsó (993)
Kakas boros kancsó, teás kancsó vagy viráglocsoló.
Régi tyúkos kakasos kis bögre
Kakasos Kerámia korsó, kancsó, dísztárgy
Kertész Klára: Kakas kancsó
Népi kerámia - karcagi kakasos tányér
Kakas kancsó