Összes termék (18 tétel)
Ékszer
Ezüst tárgy
(14)
Militária
perzsa ezüst
(18 tétel)
Keresőszó: perzsa ezüst
Antik ezüst perzsa villa
Régi ezüstözött perzsa mokkás/kávés csésze, vésett-cizellált díszítéssel, 6 személyes
Antik Jambiya arab perzsa Szíria Marokkó berber tőr ezüst rátétes réz kés fegyver XIX. sz. 390 8091
Antik perzsa ezüstözött (ezüst???) /Isfahan/ gyertyatartó
Antik arab perzsa Szíria Marokkó berber tőr ezüst berakásos réz kés fegyver XIX. század 895 5315
Antic Perzsa iszlám formájú jelzett ezüstözött füstölő,trébelt poncolt stilizált virág motívummal
Perzsa motívumokkal díszített ezüstözött kaviártartó, fűszeres, kínáló
Antik perzsa ezüst tál
Gyönyörű szép ezüst Perzsa gyertya tartó
Antik perzsa ezüst vödör, 14 cm, 447 g. nincs tisztítva, patinás
Régi ezüst gyűrű perzsa türkízzel!
Perzsa ezüst cukorfogó 19. század
13-16 sz.MAMLUK BIRODALMI-perzsa-iszlám-ezüstberakásos-kávés pohár tartó (4)
13-16 sz.MAMLUK BIRODALMI-perzsa-iszlám-ezüstberakásos-kávés pohár tartó (1)
Antik perzsa kézzel festett tűzzománc ezüst fülbevaló
Ap 439 - Perzsa eredetű ezüst szuvenír kiskanál
Perzsa ezüst doboz babiloni jelenettel.
NAGYON SZÉP PERZSA EZÜST KÍNÁLÓ TÁLKA