Összes termék (31 tétel)
Ékszer
Óra
(29)
Otthon, háztartás kellékei
zentra
(31 tétel)
Keresőszó: zentra
Ritka, nagy méretű 64 cm, működő feles ütős német Zentra kandalló óra 1938-45 közötti időszakból
ZentRa,eredeti bőr borítású falióra
Gyönyörű német Zentra női karóra
ZENTRA 14 Karátos Arany Jelzett Felhúzós Retro női karóra
Régi Art Deco stílusú német ZENTRA mechanikus félütős asztali óra
Zentra vintage karóra
Zentra Slim Line ! Karóra
Női Zentra karóra .Decemberi ajánlat !
Több Jelzéses Eredeti Müködő Zentra Női Ezüst Karlánc Óra (31,3 gramm)
Zentra női mechanikus, nem használt
zentra karora
Extrém ritka AUTOMATA Zentra óra 1960-évekböl 20 mic
EZÜST ELEGÁNS NŐI ZentRa ÉKSZERÓRA Vintage női óra , karóra
Nem működő Zentra karóra
ZentRa porcelán fali óra
Zentra ffi karóra (FM3)
Antik, jól működő mechanikus Zentra női karóra, kis falatka:)
Aranyozott Zentra zsebóra
Zentra felesütős kandalló óra. 3 kalapácsos, Német precíz szerkezet, letisztult forma.
Kandalló Óra (Zentra)
Zentra design svájci női, 925-ös ezüst karóra
Zentra mechanikus zsebóra. szép nagy méretű.
Zentra Női karóra
Hibátlan ZENTRA zsebóra
Klasszikus, szép Zentra karóra eladó
Zentra Savoy Electronic
Retro, "Zentra" fali kvarcóra!
Zentra inkablock aranyozott női karóra
kovácsolt vas Zentra óra
Csodaszép minőségi Német Zentra öltönyóra