Összes termék (225 tétel)
Egyéb régiség
Ékszer
(7)
Ezüst tárgy
Fémmunka
(11)
Gyűjtemény
(89)
Képkeret
(20)
Lámpa, csillár
Numizmatika, Pénz, Érme
Óra
Otthon, háztartás kellékei
(26)
Porcelán
(17)
Szőnyeg, Textil
(17)
Vallás és spiritualizmus
(23)
aranyozott kép
(225 tétel)
Keresőszó: aranyozott kép
1. oldal / 4
Régi aranyozott fa kép keret, fotókeret
HAJÓS KÉP ARANYOZOTT FAKERETTEL 35x25
Antik CCCP orosz aranyozott LOMONOSOV szőlőt szemező gyermek porcelán figura 7x5 cm a képek szerint
Gobelin technikával készült, nagyméretű, vallási témájú kép, aranyozott keretben.
Gyönyörű antik aranyozott széles keret,jó méretű festmény tükör keret képkeret.50 X 60 cm kép mérete
Gobelin - KÉP 97 x 38 cm !! - VIKTORIÁNUS HANGULAT - ARANYOZOTT - fa keretben - Osztrák - Hibátlan
Miniatűr aranykép, falikép aranyozott lemezre nyomtatva - Hóvirág
Szász Endre Jóságos anyóka Hollóházi porcelán kép aranyozott széllel, sorszámozott LIMITÁLT!
Nagyon szép fedeles jelenetesLUIS JOURDAN zsebróra nem tesztelt a képek szerint
Renoir:"Virágot hordozó kislány"porcelán kép aranyozott bronz keretben,vörös bársony paszpartu
Régi Szűz Mária a Kisjézussal nyomat szép régi aranyozott keretében
Budapesti részlet a Halászbástyával- rézkarc, jelzett, szép aranyozott keretben
Budapesti részlet a Szent Gellért-szoborral- rézkarc, jelzett, szép aranyozott keretben
1P198 Régi szélmalmos tűgobelin kép aranyozott keretben 35 x 44 cm
ZÓRÁD JELZÉSSEL TABÁN HOLDVILÁG UTCA AKVARELL FESTMÉNY BUDAPEST + korabeli aranyozott keret
Régi 1980 CCCP DULEVO aranyozott porcelán MISA olimpiai MACI logó figura 16 cm a képek szerint
Régi CCCP szovjet DULEVO porcelán aranyozott öves Olimpiai Misa mackó figura 16 cm a képek szerint
XIX. SZ.-I FRANCIA, VIASZ NAPÓLEON PORTRÉ ARANYOZOTT KERETBEN
Aranyozott fa képkeret, belső mérete - kép - 51 x 40 cm. Jókai.
Vallásos Aranyozott Dupla Képpel Medal Két Oldalu
Antik szent kép aranyozott keret, Festmény keret,tükör keret,ràma képkeret
10 db angyalos kép aranyozott keretben
SELLŐ MEDÁLOS SZETT HALVÁNY SÁRGA ARANY SZÍNŰ A KÉPEN A SOK KRISTÁLY MIATT NEM LÁTSZIK AZ ARANY SZÍN
Összefonódás. 40x30 cm-es aranyozott litográfia. Prima díjas művésztől szignált és pecsételt mű.
18 CM MAGAS ARANYOZOTT MINI HÁZI OLTÁR KÉZZEL FESTETT PORCELÁN KÉPPEL
KÉP - 12 db - OLASZ - 12 HÓNAP - 34 x 26 x 2 cm - KÖZÉPKORI - RÉGI - ARANYOZOTT KERET - HIBÁTLAN
1.000.- Ft + POSTA KÖLTSÉGÉRT EL VIHETŐK A KÉPEKEN LÉVŐ TERMÉKEK EGYBEN. !!
Kép - FESTETT FA - ARANYOZOTT - VASTAG KEREBEN - 21 x 10.5 x 4.5 cm RÉGI - OSZTRÁK
RÉGI MÜNCHENI LITHO ÜVEG ALATT SZÉP ARANYOZOTT KERETBEN-EREDETI KERETEZÉS-kb 1930
1I193 Hollókő a 23 karátos arannyal aranyozott miniatúra kép keretezve 12 x 14 cm
KÉP 23Kt. aranyozott PARLAMENT 9x10 cm
Régi műbőr , aranyozott utazó emlék LOCARNO Svájc dísz gyufa kettő fakkos képek szerint
Az Úr áldjon meg... - miniatűr falikép aranyozott lemezre nyomtatva
KÉP 23Kt. aranyozott PARLAMENT 12 x 14 cm
Ülő női akt, olaj kép vászonra festve, festmény aranyozott keretben
Prima díjas művésztől, tanúsítvánnyal. Összefonódás.40x30 cm, aranyozott rajz.Károlyfi Zsófia (1952)
Régi retro díszes aranyozott műanyag képkeret Házi Áldás képpel - méretei: 18,5 x 15,3 cm
Régi MHB Magyar hitelbank RT céges aranyozott fémburkolatú dísztoll dobozával a képek szerint
Régi retro díszes aranyozott alumínium képkeret Jézus, Jézuska szent képpel
Kalligráfia aranyozott betű botanika cseresznye borzaskata brazil dió 16.sz antik kézirat reprint
Aranyozott díszes világtérkép keretezve 520
Hóvirág - Miniatűr falikép aranyozott lemezre nyomtatva
Miniatűr falikép aranyozott lemezre nyomtatva - Habán kerámia patikaedény
Aranyozott kép, falikép,fa képkeret
Mucha Négy évszak 1900 - Goebel Artis Orbis limitált kiadású, aranyozott porcelán falikép sorozat
Magyar címer miniatűr falikép aranyozott lemezre nyomtatva
Miniatűr falikép aranyozott lemezre nyomtatva - gyógyszerészeti téma
Régi fali szenteltvíztartó Maria-Cell-ből, aranyozott kerek képpel, üveg betéttel, kis hibával.
Miniatűr kép, falikép aranyozott lemezre nyomtatva - Madár
Miniatűr aranyozott festmény kép emberábrázolás
Miniatűr falikép aranyozott lemezre nyomtatva - Hóvirág
Miniatűr falikép aranyozott lemezre nyomtatva - gyógyszertári tégely
Tűzzománc virágkompozíciók igényes aranyozott paszpartu, festett fa keretben ajándéknak is
RÉGI NYITHATÓS ARANYOZOTT ÁTTÖRT MINTÁS FÉM HÁZI OLTÁR BENNE BOLDOGSÁGOS SZŰZ MÁRIA KÉPÉVEL
Antik grafika rózsa bimbó pisztácia növény rajz aranyozott botanikai illusztráció reprint nyomat
Kalligráfia botanikai illusztráció aranyozott dísz cseresznye harangláb 16.sz antik kézirat reprint
Aranyozott kalligráfia botanikai illusztráció szépírás jácint vadrózsa 16.sz-i antik kézirat reprint
TŰGOBELIN - KÉP - 41 x 41 cm - RÉGI - OSZTRÁK - HÍMZÉS 28 cm - ARANYOZOTT KERET
1K417 "Mérleg" 23 karátos arannyal aranyozott miniatúra kép keretezve 9 x 10 cm
Antik préselt műanyag aranyozott nyelű összecsukható zseb, utazó fésű a képek szerint
60
60
80
100
1
2
3
4
Ugrás erre az oldalra: