Összes termék (166 tétel)
Egyéb régiség
Ékszer
Ezüst tárgy
Fémmunka
(12)
Gyűjtemény
(7)
Kerámia
(35)
Könyv
Lámpa, csillár
Numizmatika, Pénz, Érme
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
(66)
Szőnyeg, Textil
(10)
Üveg
(12)
tavirózsás
(166 tétel)
Keresőszó: tavirózsás
1. oldal / 3
Antik szecessziós teás, kávés készlet kézi festésű tavirózsa dekorral
Tavirózsás majolika falitányér
Ó-Herendi Zöld Tavirózsa
Monet tavirózsa, francia hajcsat (826)
Retro magyar keràmia. Tavirózsàk
Tavirózsák - kis olajfestmény
Szecessziós majolika tavirózsás tányérok
Herendi tavirózsa levél tálka, nagy méret
Antik Steidl Znaim majolika fali dísz tál tavirózsa szitakötő díszítéssel 23 cm
Herendi pillangó tavirózsával
KÖRMÖCBÁNYAI SZECESSZIÓS MAJOLIKA TAVIRÓZSÁS FALI ÁTTÖRT DÍSZTÁNYÉR, sérült, 33 cm
Lilien dísztányér / tavirózsás
Zsolnay tavirózsás tálka/ sérült/
Ó Herendi tavirózsa
Antik aranyozott porcelán hattyúpár tavirózsával
Herendi porcelán tavirózsa levelekkel
SZECESSZIÓS MAJOLIKA TAVIRÓZSÁS PLASZTIKUS FALI DÍSZTÁNYÉR
SZECESSZIÓS MAJOLIKA FALI TAVIRÓZSÁS DÍSZTÁNYÉR, 16,5 cm
SZECESSZIÓS MAJOLIKA FALI TAVIRÓZSÁS DÍSZTÁNYÉR, 28 cm
VILLEROY & BOCH SZECESSZIÓS TAVIRÓZSÁS MAJOLIKA FALI DÍSZTÁNYÉR
Herendi Szecessziós domború mintázatú váza , tavirózsával ,pillangóval
Antik tavirózsás fa ékszertartó,Hévíz
ENS tavirózsás akt
Ritka majolika tavirózsás sétáló gyertyatartó
Kristály tavirózsa szivárvány színű gyönyörű csiszolással
Antik dombornyomott üdvözlő litho képeslap tavirózsa szitakötő
Claude Monet - Tavirózsák
Ritka,retro,vintage kerámia tavirózsa Hévíz felirattal
A festészet remekművei - A tavirózsák tava reprodukció
Antik litho képeslap valódi dekupázs kisleány tavirózsa levelén lépked gyümölcskosárral
Régi üveg tavirózsa gyertyatartó, asztaldísz vagy levélnehezék
Fóliadisz 2 tavirózsa karácsonyfadísz+1 ajándékba
Schütz Cilli: majolika süteményes készlet tavirózsás dekorral, 6 db tányér + tortatál
Eladó régi gobelin kép tavirózsákat ábrázoló üvegezett keretben, akasztható!
Növények (9), litográfia 1902, eredeti, kis méret, magyar, növény, virág, tavirózsa, százszorszép
Retró szovjet tavirózsa hangulatlámpa
Csodaszép tányér és poháralátét-garnitúra / Monet - tavirózsák
Olasz tavirózsa mintás - jelzett - üveg jégkockatartó üveg pohár
Antik dombornyomott üdvözlő litho képeslap madár fiókáival tavirózsán
Antik szecessziós dombornyomott üdvözlő litho képeslap tavirózsa
0N969 Tiffany ólomüveg tavirózsa alakú mécsestartó
Különleges szépségű, dombornyomott tavirózsás üdvözlőlap, képeslap. 1903-ban feladva. 82.
Körmöcbányai falitányér, antik falidísz tavirózsa mintával, Kremnica falitál, desszertes kis tányér
Claude Monet - Tavirózsák
Zsolnay tavirózsás bögre pár
Antik grafikus Húsvéti üdvözlő litho képeslap tojás csónakban evező angyalka csibe tavirózsa
Tavirózsa mintás tükrös kis szelence, gyógyszertartó
Szecessziós Zsolnay tavirózsás domború mintás majolika tányér
Kristály tavirózsa, - lótusz virág több részből csiszolt különleges szép kézműves termék
MAROKKÓ MOROCCO 20 SANTIMAT 2015 AH1436 (a tavirózsa és a vízvédelem) #656
5 db tavirózsás majolika falitányér
Tavirózsás tűzzománc kép
Amerikai karnevál üveg tálka, asztalközép - tavirózsa, lótusz mintával - vurstliban árult
Szecessziós majolika süteményes készlet tavirózsás dekorral
Vízinövények, színes nyomat 1894, német nyelvű, eredeti, litográfia, növény, virág, tavirózsa
Vízinövények, színes nyomat 1898, magyar nyelvű, eredeti, litográfia, növény, virág, tavirózsa, káka
csiszolt üveg tavirózsa
Herendi asztalközép tavirózsa mintával
GOBELIN KÉZIVARRT DÍSZPÁRNA TAVIRÓZSA APRÓLÉKOS ÉRTÉKES KÉZIMUNKA + VAKPPÁRNA
60
60
80
100
1
2
3
Ugrás erre az oldalra: