Összes termék (402 tétel)
Bútor
Egyéb régiség
(10)
Ékszer
(29)
Ezüst tárgy
Fémmunka
(117)
Gyűjtemény
(52)
Játék, szabadidő
Kerámia
(8)
Könyv
(12)
Lámpa, csillár
Militária
(48)
Műszaki régiség
Numizmatika, Pénz, Érme
(40)
Óra
(17)
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
(24)
Sport, szabadidő
Szobor
Szőnyeg, Textil
Tükör
Üveg
Vallás és spiritualizmus
��s��
(402 tétel)
Keresőszó: ��s��
1. oldal / 5
Juhász S. art deco terrakotta róka
S.Cargo Land távirányításos retró kisautó eredeti bontatlan csomagolásában eladó
1917-s , gyalogsági kitűző . Verstárkte J-D. 215
Női bronz szobor, 29 cm.-s ízléses fürdő(?) erotikus női alak, 1 Ft.-ról
Ismeretlen festő alkotása,FLORENTIN keretben 20x25-s olaj karton
Szekelyhidy S.A
ÉLETKÉP,Ujváry Ferenc aláírással,40x40-s olaj fa (bútor lap)
13 darabos, virágos, városos, és casco-s gyufagyűjtemény hibátlan állapotban
S.E. jelzéssel régi raku kerámia szobor, Manóföldi Manó (M116)
REMBRANDT után : A TÉKOZLÓ FIÚ HAZATÉRÉSE C.Fritsch aláírással, 60x50-s olajvászon
Szekrényessy36 aláírással, 70x60-s olajvászon
Ritka lelet! A 60-s évek elején készült "S" (Suits) svájci női, limitált kiadású karóra.
Retro Állami Biztosítós Casco-s gumi reklámfigura 789
1916-s forgalomban volt Budapest Keleti Pályaudvar ritka képeslap
1915-s forgalomban volt Monarchias ritka Budapest Dunapart látkép képeslap
1915-s forgalomban volt Monarchias ritka Budapest látkép képeslap
1916-s forgalomban volt Monarchias ritka képeslap
Falusi táj,SZONTÁGH aláírással, 60x80-s olajvászon
Tarjányi Anikó eredeti alkotása,,60x80-s olajvászon
Szöllősy J. aláírással,,50x60-s olajvászon
GULÁCSY festmény, 30x40-s papír,pasztell
EDOX AUTOMATA A 60-S ÉVEKBŐL! GYÖNYÖRŰ GYŰJTEMÉNYI DARAB
Warner s safe cure pressburg (Pozsony) palack
Fajansz lexikon- kerámia lexikon (Bruckmann's), határozó
Ismeretlen szignóval csodálatos alkotás, 60x100-s olajvászon
II.vh.s német katonai rohamsisak.
Ismeretlen szignóval csodálatos alkotás, 50x70-s olajvászon
Pearl S. Buck: Büszke szív - Palladis kiadás
A. Tóth. S. - Poroló nő
KURIÓZUM! ASTOR FINEST LUXURY 100's bontatlan doboz cigaretta!!
SZONTÁGH TIBOR életkép,,58x48-s olaj kartonon
Asztali csendélet, ritka szép antik keretben, 40x50-s olajvászon
1. Vh-s német utász balta
I. VH-s patrióta jelvény
Rezgey László ""Gyakorlati Számvető Tábla" 1876-s kiadású, antik kis(12,5x8x1,4 cm.) kézikönyv
"Cipészipari Ismeretek" Ipari Szakkönyvtár 28-30(1930-s évekből), illusztrált antik szakkönyv
EZÜST 5 CENT / Five Cents / " S " RITKÁBB ! Amerika
Csodálatos alkotás, csodálatos keretben, 50x70-s olajvászon
Karóra S.t. DuPont, aranyozott 18K, Kinalack, bör, ritka
II. VH-s MG42 géppuska MGZ40 optikai irányzék akkumulátor doboz. Jelzett. Ritka!
Szentesi tanyasi udvar,47x70-s olajvászon
Szegvári Károly, tanyasi udvar,20x28-s olajvászon
Márffy Ödön aláírással 22x33-s olajvászon
Osztrák festő A S monogrammal : Utcarészlet KREMS -ben 1904 év
Ismeretlen szerző csendélete, 60x80-s olajvásznon
Antik türelemüveg ,1940-s,hibátan,15 cm magas.Nincs minimálár!
Régi NDK-s autó gyújtás állító szett.
Cserkész tiszti étkészlet, csont markolattal az 1915-s évből
II.vh.s szovjet katonai térképtáska.
1 F-ról B.B.S. szignóval olaj-karton festmény
925-s 21 cm-es női ezüstözött gyönyörű karkötő eladó
925-s ezüst női karkötő eladó 18 cm-es
II.vh-s német bajonett.
18k tömör arany Ullyse Nardin ..C.O.S.C Excentrikus automata szerkezet chrono méter minősítés !
Antik S J szignójú akt festmény 441
MASON'S FALI TÁNYÉR
MASON'S TÁNYÉR, KÍNÁLÓ
ETERNA-MATIK óradoboz 1960-s évek szép állapotban eladó
Vintage/ Retro borostyàn / azùrkèk kancsò vàza, murano 1960’s
Retro / vintage kiràlykèk murano hamutàl, 1960’s
FERENC JÓZSEF 1895 egy koronás ezüst K.B. -s
Solti Ircsik István 60x80-s olajvászon
FERENC JÓZSEF 1912.-s évi ezüst 1 koronás érme
Palkó József, Simontornya,50x70-s olaj faroston
1,-Ft Tökéletesen működő Citizen Ana-Digi Temp GN-4-S
I.vh.s 1876-os bajonett.
S.M.S Viribus Unitis a Császári és Királyi Haditengerészet Tegetthoff-osztályú csatahajója 1912
I. vh.s Vilmos kori mauser bajonett
Koszkol Jenő,50x70-s olajvászon
Antik Colgate & Co borotva szappan fém doboza /NEW YORK U.S.A.
Edvi Illés Aladár,60x80-s olajvászon
Kirk's tálka
Mária Terézia Tallér 1780 S.F. Ezüst
Usa 1 cent 1955 S
24 db 1992-s ezüst 200 forintos
S. Kiss J. 1912 szignós, extra szépen megfestett egész alakos férfi ábrázolás! Gyönyörű munka!
Thorma János alkotása, 67.5x56-s olajvászon
NÉMET BIRODALOM *** RÉGI GYUFA (3 DARAB) *** KB 70-80's ÉVEK
Mikulás Galanda - Dievca s mackou (Kislány macskával) című festménye
NÉMET BIRODALOM - RÉGI FADOBOZOS GYUFA (kb 70's ÉVEK) ADOLF HITLER CÍMKÉVEL
Szignált,60x80-s olaj zsákvászon
Szignált,35x65-s olaj zsákvászon
675T. 1 Forintról! Antik Ezüst (396 g) gyertyatartó, 1849-es fémjellel és H. S. Mesterjellel !
II.vh.s magyar 35.M. bajonett penge , ahogy előkerült.
RÉGI FADOBOZOS GYUFA (kb 70's ÉVEK) WEHRMACHT CÍMKÉVEL
RÉGI GYUFA (4db) (kb 70-80's ÉVEK) BENITO MUSSOLINI CÍMKÉVEL
II.vh.s német birodalmi erdész zubbony.
Tordai Székely Mihály (1890-1940) Magyar_ Román művész 60x80-s olajvászon
Harmadik Birodalmi S. S gyűrű.
II.vh.s magyar gázálarc hengerrel ahogy előkerült.
Vintage fa láda. HOFFMAN'S CRÉME-STÄRKE felírattal.
Harmadik Birodalmi S. S. gyűrű. Posta 900 ft
FERENC JÓZSEF 1913 s évjáratú ezüst 2 koronás
Ferenczy Noémi (?), F.N. aláírással (?) 87x55-s tűgobelin
Ismeretlen Szlovák festőművész alkotása,60x80-s olajvásznon
B.Tóth Edit, 50x40 -s olaj farost
Ferenczy Noémi (?), aláírás nélkül, 50x70 -s tűgobelin
Nagybányai alkotás, Sziklai Lajos, Női portré, 48x38 -s olaj zsák vászon
100
60
80
100
1
2
3
4
5
Ugrás erre az oldalra: