Összes termék (11 tétel)
Ezüst tárgy
(7)
Kerámia
Porcelán
Üveg
névjegy
(11 tétel)
Keresőszó: névjegy
Dósa kerámia. Névjegy tartó
Herendi szobor készítő mester névjegyével
hutás zománcfestett porciósüvegek 1800-as évekből a Görgey család címerével ,jelzett
ELEGÁNS, ANTIK, EZÜST NÉVJEGY TARTÓ, LONDON, 1899!!!
Ezüst (925) asztali szalvéta és névjegy tartó készlet 6db, cirkon kövekkel díszítve
BÁJOS, ANTIK EZÜST, NÉVJEGY TARTÓ TÁLCA, FRANCIA CA 1880!
CSODASZÉP, ANTIK EZÜST NÉVJEGY TARTÓ, ÍRÓASZTALDÍSZ, NÉMET CA 1890!!!
NAGYON SZÉP, ANTIK, EZÜST GÉMKAPOCS, NÉVJEGY TARTÓ, ÍRÓASZTALDÍSZ, BERLIN CA 1890!!!
3db Zsolnay pillangós porcelán.Váza hamutál és névjegy tartó
ANTIK KÉZZEL FESTETT ZOMÁNCOZOTT EZÜST NÉVJEGY TARTÓ 1890!
Aranyozott ezüst névjegy tárca BBI-0506