Összes termék (27 tétel)
Kerámia
Porcelán
(26)
zsolnay fali tál
(27 tétel)
Keresőszó: zsolnay fali tál
Zsolnay tál, falitál- 30 cm átmérőjű III.- big bowl from Zsolnay (NHC)
1,-Ft Nagyméretű Zsolnay Török János falitál
Zsolnay tál, falitál- 30 cm átmérőjű- big bowl from Zsolnay (NHC)
Zsolnay fali tányér
Zsolnay, Török János art deco, vörös-fekete halas falitál, - bowl from Zsolnay, artwork NHC
Zsolnay Porcelán Pompadur Fali Óra
Új gyönyörű Zsolnay tányér, tortának, süteményeknek, kinálni, vagy falra
10 Ft-ról!! Zsolnay falitál!
ZSOLNAY HUNGARIA SOROZAT,GYÖNYÖRŰ RÓZSÁS, FALRA AKASZTHATÓ TÁL
Antik Zsolnay áttört virágmintás falitál, 40cm
Zsolnay : Nádor Judit terv.Kakasos ,art deco fali tányér
Zsolnay. Porcelán fali tányér
Zsolnay, Nádor Judit által tervezett fali tál, dísztál. Csőkakas minta.Jelzett, hibátlan darab.
Zsolnay antik TJM dekorativ (fali) tányér ,hibátlan
1,-Ft Antik Zsolnay falitál
Zsolnay porcelán kézzel festett vizsgaremek fali dísz tál
Zsolnay nagyméretű fali tál ritka lepkés dekorral-41 cm
Zsolnay nagyméretű kézzel festett és gyönyörűen aranyozott fali tál-kiváló állapotban !
Ritka Zsolnay eozin falitál
Zsolnay falitàl 1880-90
Zsolnay rózsás falitál,komatál
ZSOLNAY falitál 1869-ből
Antik Zsolnay fali tál XIX. századi családi jelzéssel
Zsolnay mikulás virágos hibátlan falitál
Zsolnay antik Nagy fali tál 30cm Ritkaság!!!!!!
Zsolnay nagy falitál 30 cm
Zsolnay 30cm Kézzel Festett Virágmintás Fali Dísz Tál