Bútor (8 tétel)
Bútor
(8)
Komplett garnitúra
Szék
Ülőgarnitúra
1800-1899
1900-1949
ismeretlen
barokk
(8)
restaurált
eredeti
modern reprodukció
barokk garnitúra
(8 tétel)
Keresőszó: barokk garnitúra
Bútor
Barokk stílusú, épített, cseresznyefa hálószoba komplett garnitúra
Nappali barokk garnitúra
Barok faragott lap aranyozott hárs szalon garnitúra
Neobarokk szobabútor, kb 120 éves, szobai állapotban, Ajánlatokat meghallgatok.
Ebédlő garnitúra ,frissen felújítva,gyönyörű állapotban!
Diófurnéros antik polgári étkező garnitúra
Neobarokk garnitúra
6 db-os Gyönyörű Neobarokk Garnitúra