Ékszer (10 tétel)
Ékszer
(10)
Antik ékszer
(8)
Bizsu ékszer
Valódi nemesfém ékszer
Terméktípus
fülbevaló
gyűrű
medál, bross, kitűző
Anyag
aranyozott fém
ezüst
(8)
Kő
ametiszt
egyéb
gránát
nincs
Téma
emberek
art deco
Szín
arany
ezüst
(7)
Nem
női
(8)
uniszex
500 ft
(10 tétel)
Keresőszó: 500 ft
Ékszer
ANTIK EZÜST REICHENTHAL FELIRATTAL DÍSZÍTETT IVÓPOHÁR MEDÁL VAGY ZSUZSU - 8 500 Ft
Arany fülbevaló, 10 K, 9.500 Ft/g
SZECESSZIÓS MASNIS STERLING EZÜST NŐI GYŰRŰ NAGYON REPREZENTATÍV !! - 11 500 Ft
RÉGI VALÓDI KORÁL MEDÁL UGYNEVEZETT FÉL SZÍV - 6 500 Ft
ANTIK EZÜST FÉMJELZETT ( 900 ) FÜLBEVALÓ AMETISZT KÖVEKKEL - 14 500 Ft
Antik Aranyozott Medál Gránát Ékkövekkel Díszítve - 8 500 Ft
ART DESIGN ARANYOZOTT OLASZ STERLING EZÜST IMPOZÁNS FÜLBEVALÓ CSISZOLT KÖVEKKEL - 10 500 Ft
Mexikoi Sterling Ezüst Kígyó Fazonu Gyűrű Csiszolt Gránáttal - 7 500 Ft
TÜNDÉRI ANTIK NÉMET EZÜST FÉMJELZETT ( 800 ) FÜLBEVALÓ TÜRKÍZ UTÁNZAT KÖVEKKEL - 10 500 Ft
ANTIK NÉMET DÚSAN CIZELLÁLT EZÜST FÉNYKÉPTÁRÓ MEDÁL - 7 500 Ft