Ezüst tárgy (5 tétel)
Ezüst tárgy
800-900-as ezüst
Egyéb ezüst ötvözet
Terméktípus
egyéb
Anyag
ezüst
Jelzett
jelzetlen
jelzett
1900-1939
sérült
borostyán
(5 tétel)
Keresőszó: borostyán
Ezüst tárgy
Dúsan cizellált, antik, ezüst női szipka, a végén borostyán. Ritka, gyűjtői darab.
Ezüst és borostyán szipka tartójában.Hibátlan,szép darab.
Ezüst és borostyán szipka.dobozával.1900 körül.
Ezüst és borostyán szipka dobozával.1900-körül.
SZECESSZIÓS, ANTIK, EZÜST- BOROSTYÁN KITŰZŐ, 1900!