Fémmunka (38 tétel)
Fémmunka
(38)
Acél
Alumínium
Bronz
Egyéb fémmunka
Öntött vas
(12)
Rézötvözet
(16)
Terméktípus
egyéb
(31)
falidísz
figurális, szobor
Anyag
bronz
rézötvözet
1800-1849
1850-1899
1900-1939
1940-
(7)
ismeretlen
(25)
(16)
(9)
(13)
hőmérő
(38 tétel)
Keresőszó: hőmérő
Fémmunka
Retró réz fali hőmérő
Tündéri öntöttvas hőmérő 26 cm magas, 11 cm széles.
Antik Bécsi bronz asztali hőmérő, trófeával
Ofotért hőmérős, alumínium vonalzó
Hőmérő réz
Öntöttvas Fali Madárkás Hőmérő
Zománcos hőmérő számlap
Öntöttvas Kerti Hőmérő
Öntöttvas Kerti Kulcsos Hőmérő
Öntöttvas Béka Alakú Hőmérő
Öntöttvas Kerti Hőmérő
Pazar régi réz hőmérő
Kovácsoltvas falidísz hőmérővel - hőmérő sérült - kreatív újragondolásra
Zárható tokos hőmérő angol Thomson-Richmond
Hajós, fém ,réz kinézetű fali hőmérő
régi díszes réz hőmérő
RÉGI SZÉP ÁLLAPOTÚ FALI HŐMÉRŐ RÉZ
Antik réz angyal szobor körben a fán madarak , hőmérő
Régi réz csap hőmérővel
Antik hőmérő- nagyon ritka darab Réaumur - Celsius skálás
Ritka,retro,vintage,vörösréz szélmalom alakú hőmérő
Fali dísz maszk, szarvai között retro hőmérővel eladó
Jelzett higanyos réz hőmérő.
Öreg halász hőmérő!
Retro pók figurás hőmérő Budapest feliratos
Retro hőmérős falidísz
Borsodi Szénbányák réz kulcs hőmérő
Fali réz hőmérő változtatható skálával, celsius vagy fahrenheit fokkal
KÍNAI REKESZZOMÁNC HŐMÉRŐ
Régi Antik Bronz Szoba Hőmérő/MŰKÖDŐ!
FALI HŐMÉRŐ réz szélmalom malom
Malom formájú réz hőmérő
Retro réz hőmérő malom szélmalom
Réz szélmalom hőmérő
Hőmérő kültéri öntöttvas designe kivitel m: 33 cm !