Festmény (13 tétel)
(13)
Egyéb
Kortárs (1949-től napjainkig)
(8)
Modern (1900-1949)
Téma
absztrakt
(12)
Technika
akvarell
olaj
(9)
pasztell
tempera
vegyes technika
absztrakt
avantgard
(9)
Hordozó
fa
karton
papír
vászon
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
közepes (80 cm-ig)
(9)
Szignó
szignózott
(12)
eredeti
(7)
ismeretlen
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
nem
Gyarmathy Tihamér
(13 tétel)
Keresőszó: Gyarmathy Tihamér
Gyarmathy Tihamér - Változások című festménye
Gyarmathy Tihamér
Gyarmathy Tihamér-Struktúrak a térben, 55x45cm
Gyarmathy Tihamér - Centrális sugárzás
Gyarmathy Tihamér
Gyarmathy Tihamér - Struktúrák a térben című festménye
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Zöld Centrálisok Olaj-karton
"Gyarmathy Tihamér: Centrális sugárzás" -aukcionált,garanciális és 1 forintos aukció!
Gyarmathy Tihamér - Struktúrák a térben című, 1983-ban készített festménye
Gyarmathy Tihamér jelzéssel
Gyarmathy Tihamér festmény
Gyarmathy Tihamér monotípia
Gyarmathy Tihamér