Festmény (64 tétel)
(64)
Antik (1900-ig)
(23)
Egyéb
Kortárs (1949-től napjainkig)
(13)
Modern (1900-1949)
(22)
Téma
absztrakt
akt
állatok
csendélet
egyéb téma
életkép
portré
tájkép
(37)
természet
utcakép
További opciók ...
Technika
akvarell
olaj
(48)
pasztell
vegyes technika
1800 - 1899
1900 - 1949
2000 -
ismeretlen
(9)
absztrakt
art deco
fauvizmus
futurista
impresszionizmus
keleti
kubista
modern
naturalista
poszt-modern
szecesszió
(40)
További opciók ...
Hordozó
fa
(10)
karton
(16)
papír
vászon
(29)
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
(16)
közepes (80 cm-ig)
(30)
nagy (80 cm-től)
(15)
Szignó
szignózott
(55)
(9)
(16)
(37)
restaurált
sérült
(9)
eredeti
(27)
ismeretlen
(33)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(21)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(10)
nem
(11)
L��
(64 tétel)
Keresőszó: L��
1. oldal / 2
Végh L jelzéssel 20-ik század eleje: Garantáltan eredeti Számlával
Rudnyánszky L: Tópart 1936., jelzett, akvarell festmény
L.Kovács Júlia/Pósfai Júlia/Pósfainé: " Tanulmány", festmény, akvarell, képeken a mérete
Ilyés L.festmény, olaj, farost, 43x50 cm+ keret
GULÁCSY L. szignóval... Na’Conxypán
"Bényi L." jelzéssel, nagyméretű, keretezett festmény. Fiúk a vízparton.
Arab utcarészlet K. Lang L. jelzéssel, festmény
Gulácsy L. jelzéssel
Vizslovszky L. festmény, Miskolc, 78x60+keret, olaj, farost/karton
Tihanyi L.szignós festmény, olaj, karton, zömök, csodás fakeretben, 41,5x55,5 cm fészekméret
1,-Ft Kornis Dezső?Kovács L?Kocsis L?Szentendre eredeti alkotása
Pálfy L. Baromfiudavaron! BÁV aukción szerepelt! BÁV raglap! MNG kiviteli engedély pecséttel!
Pécsi festő: KÁLMÁNDI PAP L: OLAJ FESTMÉNYE GARANCIÁVAL
Szlányi L.
Borbereki Kovács Zoltán-Ráckeve1939 - antik pasztell,grafit alkotás -garantáltan eredeti-1 Ft. l
M. L. Erdő jelenet
G. L. Rokokó?
Ősrégi festmény - G.L. szignó - aukción, villámárral!
Antik festmény fellelt állapotban. Jelezve-Tóth-L (1929).
L.P TÁJKÉP
M. L szignós olajfestmeny
L. De. P szignós erdei táj festmény
Dobroszláv L.
M. L NAGYON SZÉP TÁJKÉP
P. L gyönyörű tájkép
M. L nagyméretű tájkép
G. L portré
P. L tájkép szignos
M. L olaj vaszon tájkép
L.D P szignós olaj vászon festmény
B.L grafika
Szabó L. Viktor eredeti festménye 159
K.L. sig Absztrakt kompozíció
Kéringer L. Hegedűművész Olajfestmény
L.de.Paál
Cseh L? Hódmezővásárhely Festőönarckép olajvászon 67x57cm
Szignózott (L K 28) absztrakt
K.L. szignós, Kassákos absztrakt, eredete bizonytalan, technikája szerintem tempera/akva
Keszegi Horváth L. olajfestmény
Akciós ár! Fassel L'ousa Ferenc! Eredeti számlájával. 50x70cm. Olaj/farost.
"Rippl Rónai : K.L. gyermeke " - antik olajfestmény, garanciával, 1 forintról!!!
Tájkép- Neogrády L. jelzéssel
Lila orgonák - Tímár L. - olaj - farost
10 Ft- ról!Baranyai L. szignó!
Téli táj - Tímár L. - olaj - vászon
L.de Paál-Tanya...
Mednyánszky L: Mocsár alkonyatkor
1,-Ft Ifj.Baranyai L. képcsarnokos festmény!
Sziklai.L olajvaszon
L. De Paál - Rőzseszedő asszony
L. De Paál - Fontainbeau-i erdő (1877)
Antik olaj festmény vászonra!!!Jelezve:L.de Paál
Barbizoni festő ,L De Paál szignóval: Colpachi park
Ország L. kollázs
--Est a tó partján l c. olajfestmény-
Antik olaj festmény vászonra!!!!Jelezve:L.DE Paál
KUNFFY L. - Női portré Ft NO MIN 3 NAPIG
Antik olaj festmény vászonra!!!Jelezve:L. de Paál
Antik olaj festmény vászonra!!Jelezve:L.De Paál
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: