Festmény (2 tétel)
Egyéb
Kortárs (1949-től napjainkig)
Téma
hajózás
tájkép
Technika
olaj
vegyes technika
keleti
Hordozó
egyéb
vászon
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
közepes (80 cm-ig)
Szignó
szignózott
eredeti
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?
nem
faragott keleti
(2 tétel)
Keresőszó: faragott keleti
Régi kínai kézzel festett kő és faragott fa állvány paraván asztali plakett Kína japán
Keleti stílusú festmény, olaj, vászon, gyönyörű, faragott fakeretben