Festmény (52 tétel)
(52)
Egyéb
Kortárs (1949-től napjainkig)
(46)
Közvetlen a művésztől
Téma
absztrakt
akt
csendélet
egyéb téma
életkép
emberek
(12)
hajózás
portré
(10)
tájkép
(10)
További opciók ...
Technika
akvarell
(7)
olaj
(35)
pasztell
tempera
vegyes technika
1970 - 1989
1990 - 1999
absztrakt
art deco
expresszionizmus
modern
szocreál
(39)
Hordozó
egyéb
(21)
fa
karton
(17)
papír
vászon
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
(15)
közepes (80 cm-ig)
(23)
nagy (80 cm-től)
(9)
Szignó
nem szignózott
szignózott
(41)
(30)
(13)
restaurált
sérült
eredeti
(50)
ismeretlen
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(43)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(32)
nem
(11)
csepel
(52 tétel)
Keresőszó: csepel
Csepeli Németh Miklós festmény, méret jelezve
Csepeli Németh Miklós dupla festménye, méret jelezve, szignós
Csepeli Németh Miklós festménye, méret jelezve, szignós
Csepeli Németh Miklós festmény, méret cca.18x12 cm
Csepeli Németh Miklós festmény-páros, méret jelezve, szignós
Csepeli Németh Miklós festmény, méret jelezve, szignós
Csepeli Németh Miklós - Házikó 70 x 100 cm olaj, karton
(K) Csepeli Németh Miklós festménye
Csepeli Németh Miklós - Karnevál 100 x 70 cm olaj, karton
Csepeli Németh Miklós - Vidám társaság 100 x 70 cm olaj, karton
Retro magyar festmény. Csepeli Németh Miklós
Csepeli Németh Miklós: Három bohóc
(K) Csepeli Németh Miklós 91x53 cm kerettel festménya absztrakt
Udvary Pál - Csepel ( vázlat/tanulmány)
(K) Csepeli Németh Miklós akvarell festmény absztrakt - emberek 35x30 cm kerettel
Csepeli Németh Miklós festmény, kb.30x40 cm+a körítés, hátulján certifikát!
Csepeli Németh Miklós (1934-2012) Virágcsendélet
Csepeli Németh Miklós - Vitorlázók 70 x 100 cm olaj, karton
Csepeli Németh Miklós (1934-2012) Nagy Virágcsendélet
(Csepeli) Németh Miklós: Asszony madarakkal
Csepeli Németh Miklós: Örökös garanciával
2 db Csepeli Németh Miklós akvarell festmény, festett részük A4-es, 35x50-es kartonon
Csepeli-Németh Miklós szösszenet, olajfestmény, szép keretben, 19x33+keret
Csepel.....anno
Nagybányai Nagy Zoltán: Csepeli kikötő
Bánfi - "Budapest: Csepeli utca!" - olaj festmény - városkép impresszió! 49
Kocsis Imre: Csepel, linómetszet, számozott
Csepeli Németh Miklós: Fej I.
Csepeli Németh Miklós: Fej II.
Csepeli '955 olaj-fa utcakép festmény
Csepeli Németh Miklós: Nagyvárosi szerelem
Csepeli Németh Miklós: Arcok