Festmény (19 tétel)
(19)
Kortárs (1949-től napjainkig)
(9)
Közvetlen a művésztől
Modern (1900-1949)
Téma
csatajelenet
egyházi
életkép
emberek
mitológia
portré
(7)
Technika
akril
egyéb
olaj
(8)
tempera
vegyes technika
2000 -
absztrakt
avantgard
expresszionizmus
modern
szürrealizmus
(8)
Hordozó
fa
karton
papír
(10)
vászon
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
közepes (80 cm-ig)
nagy (80 cm-től)
(8)
Szignó
szignózott
(17)
(15)
eredeti
(16)
ismeretlen
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(12)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(9)
nem
don quijote
(19 tétel)
Keresőszó: don quijote
TÓTH ERNŐ "DON QUIJOTE" (50X70 cm, keretezve: 66X86 cm) OLAJ MERÍTETT PAP. FESTMÉNY EREDETI
Tóth Ernő: Don Quijote lovagol
JÓZSA JÁNOS DON QUIJOTE
Salvador Dali: DON QUIJOTE - jó áron!
Dienes Gábor - Don Quijote 120 x 100 cm olaj, vászon, fára kasírozva
Salvador Dali Don Quijote
Wrábel Sándor olaj festmény Don Quijote
Tóth Ernő - Don Quijote 60 x 43 cm olaj, merített papír
Salvador Dali: DON QUIJOTE -rézkarc certifikációval
Szász Endre: Don Quijote
Dali: DON QUIJOTE
DON QUIJOTE SZELLEME-BÍRÓ KONRÁD KIEMELKEDŐEN SZÉP FESTMÉNYE
BIRÓ KONRÁD HÍRES DON QUIJOTE SOROZATA
Biró Konrád -Don Quijote
Szász Endre: Don Quijote
Hartmann Kitty: Don Quijote
Hartmann Kitty: Don Quijote