Festmény (47.328 tétel)
(47328)
Antik (1900-ig)
(4650)
Egyéb
(5222)
Kellékek, eszközök
(56)
Kortárs (1949-től napjainkig)
(20736)
Közvetlen a művésztől
(3334)
Modern (1900-1949)
(12503)
Reprodukció, másolat
(827)
Téma
absztrakt
(2937)
akt
(1390)
állatok
(1439)
csatajelenet
(76)
csendélet
(5325)
egyéb téma
(2117)
egyházi
(918)
életkép
(7061)
emberek
(2757)
enteriőr
(452)
hajózás
(456)
mitológia
(162)
portré
(2760)
tájkép
(13686)
tenger
(368)
természet
(725)
történelmi
(178)
utcakép
(2295)
vadászat, halászat
(121)
(824)
További opciók ...
Technika
akril
(1513)
akvarell
(3390)
egyéb
(2179)
olaj
(27365)
pasztell
(1016)
tempera
(550)
vegyes technika
(1949)
(8085)
- 1800
(30)
1800 - 1899
(440)
1900 - 1949
(2239)
1950 - 1969
(788)
1970 - 1989
(838)
1990 - 1999
(321)
2000 -
(1790)
ismeretlen
(531)
(6223)
További opciók ...
absztrakt
(1747)
art deco
(539)
avantgard
(304)
barokk
(301)
biedermeier
(328)
expresszionizmus
(836)
fauvizmus
(45)
futurista
(27)
impresszionizmus
(1584)
keleti
(224)
klasszicizmus
(674)
kubista
(231)
miniatűr
(99)
minimalizmus
(45)
modern
(3746)
naturalista
(2473)
pop art
(54)
poszt-impresszionizmus
(622)
poszt-modern
(146)
realizmus
(1407)
rokokó
(20)
szecesszió
(162)
szimbolizmus
(20)
szocreál
(43)
szürrealizmus
(250)
(30120)
További opciók ...
Hordozó
egyéb
(2368)
fa
(9496)
karton
(5345)
papír
(5606)
vászon
(13917)
(9315)
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
(7441)
közepes (80 cm-ig)
(20273)
nagy (80 cm-től)
(4730)
(13603)
Szignó
nem szignózott
(4167)
szignózott
(33261)
(8619)
(18814)
(15224)
restaurált
(560)
sérült
(781)
(10668)
eredeti
(36239)
ismeretlen
(6601)
(2473)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(24339)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(14969)
nem
(9370)
47.328 tétel
3. oldal / 789
1M076 Ismeretlen festő xx. század első fele : Karácsony
Hűvösvölgy akvarell tájkép kerettel - Budapest II. kerület
Régi tájkép olajfestmény
Izsák József olajfestmény női fej
Pierre Auguste Renoir jelzéssel olajfestmény
K. Spányi Béla: Mocsaras táj
Hézső Ferenc (1938-): Sáros föld - Hódmezővásárhely, 2000
Horváth G Andor
1M359 XX. századi festő : Nyár végi naplemente
Csomor Katalin Tűznézők
Krisztof György tájkép
Napozó nő, strand pillanatkép részlet Korényi Attila kortárs festő akvarell 1974.
0Y196 Dorogi Imre : "Dankó Pista portréja" 1963
Illényi Tamara
Turcsán Miklós,Alkony képcsarnokos festmény,Keret árban !
FARKAS ESZTER: CSENDÉLET HIBÁTLAN OLAJFESTMÉNY EREDETI KÉPCSARNOKI KERETÉBEN 90x70 CM
Patay László
1M489 P. Monet jelzéssel : Vízparti sétány
Csiky András (1894-1971): UZONI REFORMÁTUS TEMPLOM 1961
BÁLINT ENDRE(1914 -1986) Szitanyomat'1974'szürreális ábrázolása 1/69 sorszám Keretben mérete:55x55cm
Pfeifer Elek (1882-1944)Vágtató ménes olaj,vászon nagyméret
Nagyméretű Veress Zoltán olaj vászon kép. 182x122 kerettel
Cesare Tolomelli - People " 4" Akril , fa , keret nélkül- 60x70 cm
Tóth B.László--"Az új Erzsébet -híd építése ' 1964. * SZOCREÁL
Lipovniczky László (1910 - 1971) : Vác. A Püspöki Palota melletti kis utca
Lipovniczky László (1910 - 1971) : Dunakanyar - Verőce felől
Lipovniczky László (1910 - 1971) : Tahitótfalu
Modern XX. sz. festmény ( Reigl j. ) Absztrakt kompozició II.Olaj papír.
Krisztik Béla - Női portré
Varga Szidónia "Pipacsözön" c. olajfestmény ingyen postával
Bóna Jenő "Alkonyi vízpart" c. keretezett olajfestmény ingyen postával
Schéner Mihály: A Moulin Rouge Párizsban
SZENTGYÖRGYI KORNÉL-Hegyvidék-
Gecse Árpád - Nyári zagyvapart 1960
Kovrig Miklós (1951-) : Őszi erdő,50x70 cm.
SZALMA MARI Eldugott tanya 1996.
Pleidell János festmény
Szilvásy Margit (1898-1977) csendélet
Éjjeli hírnök - olajfestmény
CSERGEZÁN PÁL:Erdőben
Seres János ( 1920 - 2004 ) Híd
CZAUCZIK JÓZSEF:LADOMERSZKY STEPHANUS PORTRÉJA 1827
Mesterházy Dénes festmény. Nagyon szép kvalitásos festmény. Olaj-vászon. 44x32 kerettel.
Zórád Géza tájkép (olaj, vászon) keretben - kirándulás a természetben
(K) Gyönyörű szignózott mozgalmas téli tájképfestmény 85x95 cm kerettel
(K) Veress Géza (?) festmény 107x83 cm kerettel
Körtvélyessy Magda: Virág
CSÁKI-MARONYÁK JÓZSEF-Balatoni fények-
Forray Nóry kortárs festőművész absztrakt, modern színes festménye - "Urbanizáció", 50x70 cm vászonr
GARANTÁLTAN EREDETI BARABÁS REISSMANN GIZELLA / 1893-1985/ VIRÁGCSENDÉLET : NEFELEJCS
Olgyai Viktor : Erdőben
Murin Vilmos (1891 - 1952) RÓZSA CSENDÉLET
Révész István (1887 - 1973) KÖRMENET
L.Kovács Júlia/Pósfai Júlia/Pósfainé: " Borsos Miklós...", festmény, olaj, farost, 32x60 cm+ keret
KEDVEZŐ ÁR! Széchenyi István - Fasor c. olajfestmény, EREDETISÉG IGAZOLÁSSAL!
Bán Tibor - Hazafelé olaj-vászon 50x70
Forray Nóry kortárs festőművész akril vászon 50x70 cm festmény “Művész teremtményei II.”
Diósy Antal - " Városligeti tó " (Vajdahunyad vára)
NYUGAT-EURÓPÁBAN Is ELISMERT . BÁNFI JÓZSEF, AKT MŰTEREMBEN .
60
60
80
100
1
2
3
4
5
789
Ugrás erre az oldalra: