Kerámia (10 tétel)
Kerámia
(10)
Falidísz
Figurális, szobor
Gyertyatartó
Hamutál
Kanna, kancsó
Váza
Készítő, márka
bodrogkeresztúri
egyéb magyar kerámia
(7)
fischer
komlós
Terméktípus
falidísz
figurális, szobor
gyertyatartó
hamutál
kanna, kancsó
váza
1900-1949
1970-1989
ismeretlen
modern
népi
retro
(7)
Jelzett
jelzett
(8)
sérült
budapest
(10 tétel)
Keresőszó: budapest
Kerámia
Régi Budapesti Üvegipari Vállalat Tudós fiú kézzel festett kerámia figura hibátlan állapotban 15 cm
Halak Kerámia Ipaművész Budapest jelzettel egyben eladók
Videoton RT Budapest Hamutartó Hollóháza 1980 körül
1 Ft-ról! Padlásról, KOMLÓS KERÁMIA BUDAPEST teniszező fiú, fellelt állapotban
"Budapest" kerámia-Halászbástya-JELZETT
Ritka bodrogkeresztúri olvasó bagoly,Budapest városképes könyvvel
Retro kerámia gyertyatartó - Kerámia Iparművész HSZ Budapest - barna narancsos átmenettel
Apátfalvi, Bélapátfalvi különleges kulacs Budapest látképével
Azonosítatlan "Budapest" jelzéssel,váza.
Fischer János Budapest fajansz kancsó