Kerámia (6 tétel)
Kerámia
Egyéb
Figurális, szobor
Kaspó
Készítő, márka
egyéb magyar kerámia
népi kerámia
Terméktípus
egyéb
figurális, szobor
kaspó
1950-1969
antik
népi
Jelzett
jelzett
restaurált
k��
(6 tétel)
Keresőszó: k��
Kerámia
30 db-os porcelán kerámia csomag hagyatékból több hazai gyártó törés pattanás mentes csomagolásban k
K.Kende Judit kerámia falikaspó
K. M jelzésű kerámia korsós lány
K.M. jelzésű kerámia figura
1,-Ft K.Strobl Zsigmond nagyméretű kerámia!
Csodálatos K.M. jelzett nagyméretű, színes régebbi.kerámia.