Kerámia (23 tétel)
Kerámia
(23)
Egyéb
Falidísz
Figurális, szobor
Kanna, kancsó
Korsó
Tál, tányér
Váza
Készítő, márka
badár balázs
egyéb európai kerámia
egyéb magyar kerámia
(14)
gádor
népi kerámia
Terméktípus
egyéb
falidísz
figurális, szobor
kanna, kancsó
korsó
tál, tányér
váza
1900-1949
(14)
1950-1969
1970-1989
antik
art deco
modern
népi
(10)
retro
(7)
Jelzett
jelzett
(18)
(9)
sérült
1936
(23 tétel)
Keresőszó: 1936
Kerámia
Gádor E V K 1936 !!!
"Mónus" Mónus Sándor, "HMV 1936" jelzett, színes virágos, fehér mázas népi kerámia falitányér (2457)
Bory Jenő kerámia szobra 1936-ból, szignált, 17 cm-es magasságú ritkaság.
Békés Pál art deco kerámia 1936
"FS" Fejes Sándor, "HMV. 1936." jelzett, kék virágos, fehér mázas népi kerámia falitányér (2455)
Hadamcsik Mária Tihanyiné (1936-): Váza ( 1967 )-Sérült, restaurálandó RITKASÁG
Badár Balázs idős 1936 Mezőtúr, egyedi népi váza virágos mintával
Hadamcsik Mária Tihanyiné (1936-): Váza
Eger Vár Kerámia váza 1936
Cserépkorsó, Máriagyüdi 1936 , szenteltvizes korsó, 14cm
Antik tejesköcsög, " Készült 1936 Mezőtúron" karcolt felirattal. Sérült
Hódmezővásárhelyi népi dísztál jelzett 1936
Karcagi kancsó 1936
Ifj. Pál Mihály (1936): Gondolkodó nő - jelzett kerámia szobor
Teimel István Óbánya, 1936. Boroskancsó. Ritka szép zöld szinű. 21cm
Vass Áron terrakotta medve, 1936 Makkfalva
BORSODY ÁGNES (1936-) RETRO KERÁMIA FALITÁL VIRÁGOS FALITÁNYÉR
Badár Balázs Butella imakönyv alakú zsoltár 1936
URBÁN TERÉZ (1936-) SOPRON VÁROS RETRO KERÁMIA FALIKÉP FALIDÍSZ
R135 JELINEK art deco csikóslegény kerámia 1936
1936-os kulacs
Szilváscsupor 1936-ból
1936, Fejes S. Hódmezővásárhely vázája