Kerámia (7 tétel)
Kerámia
(7)
Figurális, szobor
Kanna, kancsó
Tál, tányér
Készítő, márka
egyéb európai kerámia
egyéb magyar kerámia
keramos
osztrák kerámia
Terméktípus
figurális, szobor
kanna, kancsó
tál, tányér
1800-1899
1900-1949
1950-1969
antik
szecesszió
Jelzett
jelzett
sérült
anton
(7 tétel)
Keresőszó: anton
Kerámia
Anton Klieber,Keramos Wien,fecskefészek
Keramos Anton Klieber figurák
Anton Puchegger meseszép lovas kandalló óra (váz)
Franz Anton Mehlem Bonn! fajansz kináló, Fischer jellegű, Asztalközép,Znaim, schütz .keràmia,
Kék színű Anton Lang tálka
Anton Lang stúdió kerámia- jelzett
1880-IMMORTELLE-mintás- Franz Anton Mehlem-Bonn -fajansz