Kerámia (24 tétel)
Kerámia
(24)
Asztalközép, kínáló
Egyéb
Falidísz
Figurális, szobor
Kiöntő
Tál, tányér
(13)
Készítő, márka
egyéb európai kerámia
egyéb magyar kerámia
(12)
francia kerámia
Terméktípus
asztalközép, kínáló
egyéb
falidísz
figurális, szobor
kiöntő
tál, tányér
(11)
1800-1899
1900-1949
1950-1969
1970-1989
ismeretlen
(11)
antik
népi
(17)
Jelzett
jelzett
(17)
(14)
sérült
(7)
s��t��
(24 tétel)
Keresőszó: s��t��
Kerámia
0X415 St. Pankratius majolika fali relief 24 cm
Kerámia ST.HUBERTUS LIKŐRÖS palack eladó!
Antik St. Amand Margot fajansz lapostányér, transferware
St Peter Austria könyvtámasz, 1930
St Clement Made in France 6 kerámia teás szett
Csodaszép francia kerámia dísztányér (St. Paul de Vence), 24 cm átmérő, kézzel készített, hibátlan.
Nincs MNÁ! Gyönyörű francia (St. Clement) fajansz asztali szett. Minőségi darabok!
St Clement France kakasos vintage tányér
Bagoly -St.Peter Graz
Afrikai táncosok kerámia falikép Perranoud St. Martin 54'
St Clement Made in France Fedeles kerámia méz tartó
St Clement Made in France Nyeles kiöntő
St Clement Made in France mázas kerámia tál
St Clement Made in France 3 db lapos tányér
ANTIK OSZTRÁK G&St KARAFFA VÁZA A MONARCHIÁBÓL
St Peter keramik- Kerámia tál
Gyönyörű, nagyméretű, régi majolika tál (St.Peter-Graz)
St. Peter Graz majolika tál, asztalközép, kínáló
Kerámia tál, falitál St. Stephen Graz
AKCIÓ!!! 4 db St.Clement CSIGATARTÓ csiga alakú kerámia
St. Peter gyümölcsös kínáló
Művészi majolika tál (St Peter Graz)
St Peter Graz majolika tál