Könyv (12 tétel)
Könyv
(12)
Antik könyvek
Egyéb könyvek
Irodalom
Művészet, építészet
Történelem
jó
kiváló
kopott
közepes
Kötés típusa
bőrkötés
fűzött
kemény kötés
vászon
Jellemző
első kiadás
illusztrált
Szalay lajos
(12 tétel)
Keresőszó: Szalay lajos
Könyv
Babits Mihály: Erato az erotikus világköltészet remekei Szalay Lajos rajzaival Magyar Helikon 1980
SZALAY József - BARÓTI Lajos: A magyar nemzet története. 1-4. köt.
GENEZIS : Szalay Lajos rajzaival , a 70 es évekből , 27 x 24 cm
Szalay Lajos munkásságát bemutató könyv, Kogart, 2009
Racine Berenice, Szalay Lajos rajzaival
Ómagyar Mária siralom, Helikon kiadó, Szalay Lajos rajzaival, ajánljon!
SZALAY JÓZSEF - BARÓTI LAJOS: A Magyar Nemzet története.
Szalay József Baróti Lajos: A magyar nemzet története I.-IV. kötete
A magyar nemzet története I-IV. Szalay József Baróti Lajos 1895-1898. Gyűjtői darab!
Dr.Szalay József-Dr. Baróti Lajos A magyar nemzet története. I- IV. kötet. Félbőr kötésben
Szalay Lajos kiállítása
Szalay Lajos festő