Könyv (14 tétel)
Könyv
(14)
Antik könyvek
Egyéb könyvek
Művészet, építészet
(12)
jó
kiváló
közepes
Kötés típusa
félvászon
kemény kötés
puha kötés
vászon
Jellemző
első kiadás
illusztrált
(7)
aba novák
(14 tétel)
Keresőszó: aba novák
Könyv
Aba Novák Vilmos művészete Corvina kiadó
ABA - NOVÁK Magyar Festészet Mesterei
'B. Supka Magdolna: Aba-Novák Vilmos 'Festészet > Albumok > Magyar festők
Mányokitól Aba Novákig (Magyar képzőművészet a Szovjetunió múzeumaiban)
Aba Novák emlékkiállítás Magyar Nemzeti Galéria 1962 év i kiadványa
Molnos Péter - Aba-Novák Vilmos nagymonográfia - Kieselbach galéria kiadása
Aba-Novák Judit - Redő Ferenc - Mai Magyar Művészet
B. Supka Magdolna - Aba-Novák Vilmos monográfia
Molnos Péter: Aba-Novák
SUPKA MAGDOLNA : ABA-NOVÁK VILMOS 1.KIADÁS 1966
ABA NOVÁK NAGY MÉRET 312 OLDAL
Aba-Novák Vilmos 8 rézkarca könyv 1923-ból
ABA-NOVÁK VILMOS NYOLC RÉZKARCA 1923 KÖNYV KÖZEPES ÁLLAPOTBAN
Aba Nováktól-Zsolnay Júliáig jelzéstár,szignótár