Összes termék (178 tétel)
(102)
Gyűjtemény
(9)
(61)
Könyv
rudnay
(178 tétel)
Keresőszó: rudnay
2. oldal / 3
IVÁNYI ÖDÖN: Reggel a tanyán (KÉPCSARNOKOS, 34x49) tájkép, XX. sz. magyar - Rudnay Gyula tanítványa
IVÁNYI ÖDÖN: Vízmenti csend (KÉPCSARNOKOS, 42x60 cm) XX. sz. magyar, Rudnay Gyula tanítványa
Rudnay Gyula (1878 - 1957): Bábonyi táj ??
BARCSAY JENŐ: Fák (rézkarc 16x19 cm+keret) tájkép, természet (Vaszary János, Rudnay Gulya tanítványa
Rudnay hatalmas festmény.
Vén Emil (1902-1984) Naplemente,Rudnay tanítvány, Munkácsy-díjas művész alkotása, olaj-farost
Rudnay jelzéssel, rézkarc, 15 x 20 cm-es, nagyon szép.
Rudnay Gyula(Pelsőc, 1878 - Budapest, 1957) Pásztorlány keretezve. a keret mérete: 64x43 cm,
Rudnay Gyula : Mulatság
Falinaptár - Retro naptár - 1980 - Öntödei Vállat - Festészet - Rudnay Gyula festő + képeslapok
Rudnay Gyula (1878-1957): Bábonyi táj
Rudnay Gyula: Szüret Bábonyán
Rudnay Gyula szignóval "Tájkép"
Rudnay Gyula (1878-1957) : Mulatozók
Rudnay Gyula: Naplemente
Rudnay Gyula "Életkép"
Rudnay Gyula : Miniatűr nagyon jó kis festmény mocsaras táj
Rudnay Gyula "Életkép"
Rudnay Gyula - Reggeli fények a hegycsúcson - olajfestmény 1 forintos aukción, garanciával.
Rudnay Gyula: Bolond Istók, színezett rézkarc, méret jelezve
Rudnay Gyula: Lovas betyárok
Rudnay Gyula : Vágtázó szekér színes rézkarc
Rudnay Gyula "Életkép"
Rudnay Gyula
Rudnay Gyula olaj festmény
Rudnay gyula" Lány korsóval"
Rudnay Gyula "Önarckép" című festménye eladó
Rudnay Gyula: Életkép, olaj faros
Nagyméretű Rudnay Gyula tájkép!
Rudnay Gyula: Mulatozók
Halvax Gyula (1906-1984) Napnyugta a Balatonon. Rippl Rónai és Rudnay tanítvány
Rudnay Gyula "Tájkép"
Rudnay Gy olaj festmény
Rudnay Gyula"Tájkép"
RUDNAY Gyula :Táj-rézkarc-
Rudnay Gyula lovasok festmény
Rudnay Gyula: Pásztorlány
Rudnay Gyula: Lakoma
Rudnay Gyula (1878 - 1957) rézkarc: Áldomás
Rudnay festmény
Rudnay Gyula színezett rézkarc,1878-1957,híres magyar festő, grafikus, jelzett, 37 x 28,5, 17 x13,5
Rudnay Gyula (1878-1957) Bábonyi táj c.akvarell Eredeti Garanciával
Rudnay Gyula : (1878 -1957) Bábony 1925 Eredeti Garaciával
RUDNAY GYULA PELSŐC, 1878 - 1957, BUDAPEST
Rudnay Gyula emlékkiállítása. Életműkatalógus
Rudnay Gyula "Tájkép"
Rudnay Gyula: Csikós -rézkarc keretben
RUDNAY GYULA: eredeti festménye
Rudnay Gyula: Bolond Istók
RUDNAY GYULA BÁBONYI TÁJ A LENYUGVÓ NAP FÉNYÉBEN
Rudnay Gyula rézkarc
Rudnay Gyula eredeti szignált rézkarc
Rudnay Gyula - Erdőrészlet,folyóval? - olajfestmény, 1 forintról, garanciával!
Rudnay Gyula "Tájkép"
Rudnay Gyula
Rudnay Gyula Falusi kocsma - rézkarc
Rudnay Gyula Juhásztánc - rézkarc ( " Pásztortánc ")
Rudnay Gyula Lemenő nap - rézkarc
Rudnay Gyula Pásztor leány - rézkarc
Rudnay Gyula Bolond Istók - rézkarc
60
60
80
100
1
2
3
Ugrás erre az oldalra: