Otthon, háztartás kellékei (9 tétel)
Otthon, háztartás kellékei
(9)
Használati eszköz
Háztartási eszköz
Iroda, íróasztal kellékei
Ital, eszközök, kellékek
Konyhafelszerelés, tálalás
Lakáskiegészítő
javított
1936
(9 tétel)
Keresőszó: 1936
Otthon, háztartás kellékei
Tokaji 6 puttonyos aszú - Nagykállói Kállay Emánuel termése - 1936-ból
Antik 1936-ban készült címeres dúsan faragott séta bot, pálca restaurált
Régi 1936-os Art Deco fadoboz,ékszertartó doboz
1936-os szódásüveg
RÉZ MÉRLEG SÚLYKÉSZLET 1936-os KORONÁS HITELESÍTÉSSEL
8 mm-es ANTIK filmfelvevö,1936.
1936-os működőképes, kitűnő állapotú töltőtoll-ceruza kombi
Jelzett,hitelesített mérőpohár 1936-ból
1936-ban gyártott fekete Parker Parkette töltőtoll