Porcelán (12 tétel)
Porcelán
(12)
Drasche
Egyéb porcelán
Német porcelán
Terméktípus
asztalközép, kínáló
bonbonier, doboz
csésze, pohár
egyéb tárgy
figurális, szobor
kanna, kancsó
lámpa
teás-, kávéskészlet
váza
További opciók ...
Készítő, márka
alt wien
bavaria
capodimonte
drasche
egyéb márka, készítő
egyéb német porcelán
hummel, goebel
rosenthal
royal dux
További opciók ...
1800-1899
1900-1949
1950-1969
1970-1989
ismeretlen
antik
art deco
szecesszió
Jelzett
jelzett
(11)
eredeti
(10)
��r
(12 tétel)
Keresőszó: ��r
Porcelán
R.Ditmar Wien XIX. század végi szecessziós petróleumlámpa
ARANYOS-ÉLETHŰ-"SPÁNIEL" KUTYUS KÉRÁMIA PORCELÁN-r-SZÉP FESTÉSSEL-KIDOLGOZÁSSAL-17-CM
KAHLA G.D.R. Német porcelán 5 személyes Teáskészlet!
KAHLA G.D.R. Német porcelán 5 személyes Kávéskészlet!
Porcelán macska pár Goebel R. Wachtmeister cica
1 ft os aukció. R.Capodimonte váza.
AKCIÓ!! R.Rolli Deruta Italy kézzel festett kancsó 20cm-es
4 db Flirt by R&B reggeliző szett narancssárga A026
Antik szecessziós R C Monbijou Rosenthal kiöntő
"R"Gdr jelzésű poecelán cukortartó tároló hibátlan
"R" Gdr jelzésű porcelán tál hibátlan
Igényesek! Gyüjtők?Szépet szeretők Figyelem!!