Porcelán (10 tétel)
Porcelán
(10)
Angol porcelán
Egyéb porcelán
Herendi
Hollóházi
Kőbányai Porcelángyár
Német porcelán
Zsolnay
Terméktípus
asztalközép, kínáló
bonbonier, doboz
figurális, szobor
korsó
kosár
tál, tányér
váza
Készítő, márka
egyéb angol porcelán
egyéb márka, készítő
egyéb német porcelán
herendi
hollóházi
rosenthal
zsolnay
-1800
1900-1949
art deco
retro
(8)
Jelzett
jelzett
(7)
restaurált
eredeti
k��
(10 tétel)
Keresőszó: k��
Porcelán
J.Seregély Márta-Anya és lánya/K.porc.gyár- anno Drasche/ritka porcelán figura
Antik Porzellanmanufaktur Kister K.G. Scheibe-Alsbach fácán - mini figura, kis madár
21 K aranyozott Hollóházi Szász Endre porcelán bonbonier
3 db Váza ( 2 db Görög Vázák 24 K Aranyozással 1 db Vintage Heinrick Német )
GYÖNYÖRŰ ZSOLNAY VÁZA 1880 K.
10 Ft-ról! Antik Herendi! K. Anton!!! Gyönyörű!
H&K Trustal Rhine kínáló
H&K Thunstall régi angol fajansz kínáló
K.P.porcelán nagy virágos kancsó antik jelzett 23x18cm.
Rosenthal-K.Himmelstoss:Pillangó