Porcelán (22 tétel)
Porcelán
(22)
Zsolnay
(22)
Terméktípus
csésze, pohár
egyéb tárgy
étkészlet
fűszertartó
tál, tányér
(12)
teás-, kávéskészlet
Készítő, márka
zsolnay
(22)
1950-1969
1970-1989
(16)
retro
(18)
Jelzett
jelzett
(14)
(8)
(8)
(9)
eredeti
(9)
(13)
mszmp
(22 tétel)
Keresőszó: mszmp
Porcelán
Régi Zsolnay MSZMP-s tányér !
MSZMP Zsolnay porcelán pohár
Régi, Zsolnay - MSZMP feliratú tányér ---2---
Zsolnay csészealátét MSZMP 6 db 14 cm
Zsolnay MSZMP Plakett
Zsolnay MSZMP sótartó
Zsolnay bordó eozin ökörvér mázas, plakett,,,,MSZMP ,,Kiválló pártmunkáért.,,Extrém ritka! Leárazva!
Ritka MSzMP-és zsolnay kávés csésze +alj
Zsolnay MSZMP kistányér 6 db 18,5 cm
Mszmp 6 db Zsolnay
MSZMP tányér 6 db Zsolnay 14 cm
MSZMP tányér 6 db Zsolnay 16 cm
MSZMP tányér 6 db Zsolnay 18 cm
Retro Zsolnay teás készlet, MSZMP pártirodából
Zsolnay porcelán MSZMP pártirodai kávés csészék tetővel 6 db, Ritka
Propaganda porcelán, MSZMP tányérok, retro, Zsolnay
Zsolnay Török János MSZMP pártirodai kávés készlet
Zsolnay porcelán MSZMP pártirodai komplett étkészlet 6 sz.
Török János MSZMP felső pártirodai retro Zsolnay kávés készlet speciális ajánlat Dr. Ford részére
2 db Zsolnay MSZMP mély tányér
Retro Zsolnay MSZMP kistányér