Szobor
Fa
Népi (20 tétel)
Szobor
Fa
(3786)
Absztrakt
(46)
Akt
(49)
Állatábrázolás
(1049)
Egyéb
(332)
Egyházi
(435)
Emberábrázolás
(1177)
Híres ember
(34)
Keleti
(410)
Mitológia
(51)
Népi
(190)
Non-figuratív
(13)
Téma
népi
(20)
Anyag
fa
(20)
Jelzés/Szignó
nincs
(13)
van
1940-
(10)
ismeretlen
(7)
(10)
sérült
20 tétel
Szobor
Fa
Népi
Orosz kézzel festett népművészeti fa matrjoska baba
Faragott,népi,valószínűleg erdélyi deszka eladó!Jelzett!
Mívesen kidolgozott, nagy méretű faragott faszobor
Afrikai festett faragott fa szobor
Új fából faragott hegedű italtartó 5 db felespohárral.
Szent György és a sárkány fa szobor
Faragott nő kancsókkal.
NAGY RETRO VINTAGE OROSZ KÉZMŰVES DIÓTÖRŐ JÁNOS FA FIGURA SZOBOR
faragott fa erdélyi váza művészi kidolgozású fa faragás KIÁRUSÍTÁS 1 forintról
VINTAGE RETRO KÉZZEL FESTETT ÉS FARAGOTT FA KACSA "CSALI KACSA"
1,-Ft Nagyméretű Afrikai maszk!Tömör fából!
6 darab kézzel faragott dísz,fa,Erdély
Fafaragás (Kézi faragású dísz kupa)
Fafaragás (Kézi faragású pipereasztali tükör)
Fafaragás (Kézi faragású gyertyatartó)
Faragott tükör tartó
Katona,diótörő fából,szép állapotban eladó!
ERDÉLYI MESTEREK REMEKEI KITŰNŐ ÁRON!!!
Jelzett, zsürizett