Szőnyeg, Textil (29 tétel)
Szőnyeg, Textil
(29)
Kézimunka
(24)
Terítő
(15)
halasi
(29 tétel)
Keresőszó: halasi
Szőnyeg, Textil
Halasi csipke -keretezett kép-hátlapján tanusító jegy-rendkívűl aprolékos kézimunka
Halasi csipke páva
Halasi csipke lepke
Halasi csipke, muzeális értékű
Halasi Csipke Pillangó dobozban
Pillangós halasi csipke
1C881 Pillangós halasi csipke ovális keretben
0Q279 Pillangós halasi csipke ovális keretben
Antik!!! Halasi csipke 21 cm x 8-9cm magas
Halasi Csipke - Hungarikum
Szecessziós halasi csipke
Háború előtti Halasi csipke Hungarikum 1942
Halasi csipkepillangó
Halasi csipke pillangó dobozban
Halasi csipke, leánykérés, féláron
Halasi csipke hattyú
Kerettel HALASI CSIPKE HALAS FESZÜLET KERESZT 1928
Halasi csipke ovális keretben
Halasi csipke-pár, férfi-nő
Halasi csipke
Halasi csipke bross / jelzett
Pillangó forma,halasi vertcsipke,bársony díszdobozban.
Csodás HALASI CSIPKE-Bródi Mária terve / certifikált 15x17,3
GYÖNYÖRŰ EREDETI HALASI CSIPKE - PILLANGÓ ( Jelzett )
4207 T43 Antik halasi csipke mesejelenet
Halasi csipke zsabó, tüllre varva 1930-s évek
1902, halasi csipke korai évek