Szőnyeg, Textil (13 tétel)
Szőnyeg, Textil
(13)
Falikárpit
Gobelin
Kézimunka
Régi idők ruhái
Szőnyeg
Terítő
budapest
(13 tétel)
Keresőszó: budapest
Szőnyeg, Textil
Antik gyönyörű szőnyeg 220 cm x 128 cm budapesten is átvehető!
ANTIK PERZSASZŐNYEG TÖRÖK PERZSA KEREK KÖR SZŐNYEG 257 CM JELZETT ÉRTÉKES KÉZIMUNKA TISZTITOTT
6 db Kalocsai-Matyó mintával hímzett terítő horgolt széllel Budapest felirattal 17 cm Újak
Budapest nevezetsségei magyar kiállítás emlékkendő szuvenír Ungarische Ausstellung der Agra 1969
Tűgobelin kép, Szt. Gellért szobor + budapesti látkép
Retro hímző hobby set " Pamutfonóipari Vállalat Budapest" - eredeti dobozában - fonalak, terítők, ..
Konyharuha falvédő 1988 Budapest virágos naptár
Kézzel szövött keleti kilim (falvédő - szőnyeg) Budapesten eladó
Hímzett kalocsai mintás baba kötény Budapest felirattal 20 x 12,5 cm
Új Kalocsai mintával hímzett kicsi terítő horgolt széllel darabra kb. 12 cm átmérő Budapest felirat
Valódi selyem Budapest kendő
Retro "Budapest..." falvédő - 75 x 51 cm
Századfordulós cilinder, Budapesten készült