Tükör (18 tétel)
Bútor
(203)
Egyéb régiség
(92)
Ékszer
(32)
Ezüst tárgy
Fémmunka
Gardrób
Gyűjtemény
(11)
Játék, szabadidő
(15)
Képkeret
(10)
Könyv
Lámpa, csillár
Militária
(10)
Műszaki régiség
Numizmatika, Pénz, Érme
Óra
(11)
Otthon, háztartás kellékei
(75)
Porcelán
Sport, szabadidő
Szobor
(271)
Szőnyeg, Textil
Tükör
(18)
Vallás és spiritualizmus
(22)
1800-1849
1850-1899
1900-1949
1980-
ismeretlen
Anyag
fa
(16)
Forma
egyéb
négyzet
ovális
téglalap
(10)
farag��
(18 tétel)
Keresőszó: farag��
Tükör
Antik tűkőr ezüst berakással több jelzéssel a fa faragás jelzet
Fa keretben tükör. Kézi faragás. Aranyozott díszek XX sz.eleje.
Antik tömörfa faragott kézi tükör rózsa virág faragás
Fa keretben tükör pár. Kézi faragás. Aranyzott díszek XX sz.eleje.
Fa keretben tükör és konzol polc .Kézi faragás. Mitológia dísz. Aranyozott XX sz.eleje.
Fa keretben tükör pár.Kézi faragás.Aranyzott díszek XX sz.eleje.Nagy méter
Csodás diófa népi faragású tükörkeret !
KURIÓZUM ! ANTIK KINYITHATÓ DUPLA KONTY TÜKÖR KÉZI FARAGÁSSAL
A326 Gyönyörű áttört faragású aranyozott Olasz tükör
Fa keretben tükör par . Kézi faragás. Aranyozott díszek. 200 eves eredeti tükörrel. RITKA!
Eredeti antik tükör velencei, gyönyörűen faragva
Díszes faragású fali tükör
Gyönyörű barokk stílusú kézi faragású hársfa fali tükör
Kézi faragású barokk tükör
Tükör fa faragású keretben
Mutatós,faragással díszített tükör
Kézi faragású falitükör