tihanyi jános lajos (11 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 17:42
150.000 HUF
421.21 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 15:31
14.999 HUF
42.12 USD
Feltöltve: 2024. márc. 30. 07:23
68.999 HUF
193.75 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 16:24
500.000 HUF
1,404.02 USD
Tihanyi János Lajos (1892-1957) Falusi életkép című olaj-vászon alkotása, keretben. Iványi tanítvány
120.000 HUF
336.97 USD
Feltöltve: 2023. dec. 21. 17:48
79.000 HUF
221.84 USD
corvina
zsolnay aranytollazott tányér
kipling
ii rákóczi ferenc
1 forint 1947
1 4 dollár
cilinderes
citrin gyűrű
dizájn
régi falióra
plafonier
woodland
bútor láb
csendélet olaj
derby
bőr könyvborító
ridovics lászló
kacsák
hódi géza
vert
balás eszter
neobarokk karosszék
zsolnay filozófus
fellelt
szabadság szobor