bécsi óra (23 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 20:51
145.000 HUF
405.95 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 10:14
130.000 HUF
363.95 USD
Feltöltve: 2024. máj. 19. 12:16
200.000 HUF
559.93 USD
Feltöltve: 2024. máj. 19. 09:29
270.000 HUF
755.90 USD
Antik àttört faragott Rokokó Bécsi barokk stílusú Fali konzol Posztamens viràgtartó óra tartó szobor
40.000 HUF
111.99 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 08:21
1.100.000 HUF
3,079.60 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 11:02
390.000 HUF
1,091.86 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 00:31
189.000 HUF
529.13 USD
RITKA NAGYMÉRETŰ, ANTIK BÉCSI ARANYOZOTT FARAGOTT,NEGYEDÜTŐS FALIÓRA ,19.SZ ELSŐ FELE
RENDKÍVÜL SZÉP MŰTÁRGY
540.000 HUF
1,511.80 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 21:18
98.000 HUF
274.36 USD
Feltöltve: 2024. márc. 09. 10:02
900.000 HUF
2,519.67 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
160.000 HUF
447.94 USD
Bécsi negyedütős antik keretóra az 1850-es évekből! Szakszerűen restaurálva, szerkezete működik!
TIKTAKWATCH SZERVIZKÁRTYÁVAL, GARANCIÁVAL
349.990 HUF
979.84 USD
Feltöltve: 2023. jún. 14. 09:48
650.000 HUF
1,819.76 USD
ajkai ólomkristály
gyémántköves gyűrű
gyarmat
zsolnay könyvtámasz
zsolnay utasellátó
fenyő szék
zambia
vitéz sashegyi kálmán
asztali sótartó
zenélő cigaretta
1 korona 1894
packard
paraszt ablak
juhász attila
jubileumi kereszt
hankó
tramp art
porcelán nipp
tápiószecső
szirmai antal
béla dénár
szazhalombatta
dubi
légvédelmi
smaragd ékszerek