bécsi óra (23 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 20:51
145.000 HUF
406.64 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 10:14
130.000 HUF
364.57 USD
Feltöltve: 2024. máj. 19. 12:16
200.000 HUF
560.88 USD
Feltöltve: 2024. máj. 19. 09:29
270.000 HUF
757.19 USD
Antik àttört faragott Rokokó Bécsi barokk stílusú Fali konzol Posztamens viràgtartó óra tartó szobor
40.000 HUF
112.18 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 08:21
1.100.000 HUF
3,084.86 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 11:02
390.000 HUF
1,093.72 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 00:31
189.000 HUF
530.03 USD
RITKA NAGYMÉRETŰ, ANTIK BÉCSI ARANYOZOTT FARAGOTT,NEGYEDÜTŐS FALIÓRA ,19.SZ ELSŐ FELE
RENDKÍVÜL SZÉP MŰTÁRGY
540.000 HUF
1,514.38 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 21:18
98.000 HUF
274.83 USD
Feltöltve: 2024. márc. 09. 10:02
900.000 HUF
2,523.97 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
160.000 HUF
448.71 USD
Bécsi negyedütős antik keretóra az 1850-es évekből! Szakszerűen restaurálva, szerkezete működik!
TIKTAKWATCH SZERVIZKÁRTYÁVAL, GARANCIÁVAL
349.990 HUF
981.52 USD
Feltöltve: 2023. jún. 14. 09:48
650.000 HUF
1,822.87 USD
retro klipsz
aréna
tokácsli
zsolnay mini
órás eszterga
egészség
vörös arany
dugós üveg
virsli
zsolnay emeletes
vármegyéi
papír pengő
absztrakt festmények
öntöttvas pad
ametiszt fülbevaló
zöld köves ezüst
mosdótartó
hollóházi fűszertartó
cipőtároló
förster jakab
fali posztamens
sámuel redford
kristály karaffa
rozmár
donner gertrúd