aranyozott zsebóra (22 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 15:33
125.000 HUF
353.01 USD
Feltöltve: Tegnap, 14:57
155.000 HUF
437.74 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 06:50
21.000 HUF
59.31 USD
Feltöltve: 2024. máj. 03. 11:04
45.000 HUF
127.09 USD
Feltöltve: 2024. márc. 19. 10:50
19.990 HUF
56.45 USD
Feltöltve: 2024. febr. 28. 09:30
27.900 HUF
78.79 USD
12.000 HUF
33.89 USD
ANTIK SYSTÉME GLASHÜTTE ZSEBÓRA SZERKEZET ,1900
BEÉPÍTÉSRE IS AJÁNLOM ,HIBÁTLAN DARAB
48.000 HUF
135.56 USD
Feltöltve: 2024. febr. 11. 15:32
280.000 HUF
790.75 USD
Feltöltve: 2024. jan. 19. 12:30
249.000 HUF
703.21 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 11:20
120.000 HUF
338.89 USD
Svájci mechanikus női zsebóra DESOTOS INCABLOC régi aranyozott női nyakba akasztós óra Pendant Watch
35.800 HUF
101.10 USD
Feltöltve: 2023. szept. 19. 10:07
80.000 HUF
225.93 USD
orosz porcelánfigura
10 peng 1929
5 rubel 1997
kakukkos�ra
mozgó plüss
bieder fali��ra
furnérozott fa doboz
alpha sierra
daru állólámpa
varia tál
hintaszék thonet jj
mh alezredes rendfokozat
faragott mézeskalács formák
vanneki alföldi
magyarország állatvilága
domború üveg képkeret
régi kép fotó
régi rajzos képeslap
faragott szalvétatartó
kamcsatka ősnépei
18 karátos férfi
berliner vállkendő
sterling ezüst rózsalánc
balladái
antik asztali ra