Összes termék (159 tétel)
Ékszer
(7)
Ezüst tárgy
Fémmunka
Óra
(150)
aranyozott zsebóra
(159 tétel)
Keresőszó: aranyozott zsebóra
1. oldal / 3
Sparta cronometre
Jelenetes aranyozott zsebóratok
Dupla soros aranyozott Zsebóra lánc
Antik tűzaranyozott zsebóra formájú fényképtartó medál
Brauswetter János szegeden zsebóra
Antik zsebóra lánc
Glashütte dátumos zsebóra !
Cadillac Aranyozott Női Svájci Zsebóra,Nyakláncóra.23mm.
Nagyon szép fedeles jelenetesLUIS JOURDAN zsebróra nem tesztelt a képek szerint
Szép csavart szemes aranyozott Zsebóra lánc
Aranyozott szép zsebóra lánc
ANTIK OMEGA ZSEBÓRA SZERKEZET ,1915ÉVEK
Aranyozott réz szalamandra gyík zsebóra tartó Antik
Szép aranyozott Zsebóra lánc
ANTIK LONGINES ZSEBÓRA SZERKEZET 1917 ÉVEK
Nagyon szép aranyozott Zsebóra lánc
LANCO SVÁJCI ZSEBÓRA SVÁJC ARANYOZOTT EZÜST 15 RUBINKŐ 1958
Régi német NORDTEK zsebóra formájú vekker
Gyönyörű Union aranyozott zsebóra átalakító adapter
Aranyozott régi Zsebóra lánc
Szépen működő ezüst és aranyozott női zsebóra
Antik ELGIN aranyozott triplafedelű zsebóra, nem működik, alkatrésznek, 1900 körüli FOGLALVA
Tissot zsebóra eladó
Antik aranyozott zsebóra lánc dísz
Szép aranyozott kétsoros Zsebóra lánc
Jelzett nagyon szép aranyozott,kétsoros Zsebóra lánc
GYÖNYÖRŰ ,ANTIK -ART-DECO LEVERETTE -14 KARÁTOS ARANY ZSEBÓRA,KB 1925
Ilionis Dubber Special duplafedelű zsebóra
Aranyozott acél rokker zsebóra lánc nehéz és nagyon hosszú súlya :58 gramm 120 cm 0,5 cm széles
RÉGI KÉZIMUNKÁVAL KÉSZÍTETT ARANYOZOTT ZSEBÓRALÁNC RAJTA LEVEHETŐ D.R.G.M.GOMB NYAKDÍSZ FITYEGŐVEL
RÉGI KÉZIMUNKÁVAL KÉSZÍTETT ARANYOZOTT KÉTSOROS ZSEBÓRALÁNC RAJTA FILIGRÁN FITYEGŐVEL
Szecessziós aranyozott ezüst óralánc Opállal
Antik aranyozott ezüst óralánc Gránát kővel
Aranyozott, ezüst zsebóra lánc
Cimier női ékszeróra, zsebóra, láncra fűzhető , nyakba akasztható
The T. Eaton Limited USA férfi zsebóra, SWISS WERK
Aranyozott zsebóralánc,rajta Szent Kristóf -fityegővel
Csodálatos SVÁJCI rokokó stilusban Continetál economic csúcs ETA-8810 mechanikus werkkel cca 600 eu
Csodaszép szemekből álló rózsa aranyozott zsebóra lánc(Makulátlan)
Gyönyörű dublé aranyozott régi jelzett zsebóra lánc akár arany zsebórához is jó eredeti állapotban
Kisméretű duplafedeles aranyozott spindlis zsebóra az 1700 as évekből
Zsebóra lánc
Glashütte zsebóra ( 1960 )!
Diantus Switzerland női medál / zsebóra az 1970-es évekből, tökéletes állapotban.
Gotham Aranyozott Zsebóra, Swiss Pocket Watch, 10k Gold Plated, 17 Jewels
Nagyon ritka antik zsebóra nyakláncra akaszható ! 07
Lucerne svájci antik zsebóra nyakláncra akaszható !
Ritka gyönyörű antik aranyozott double karóra-zsebóra átalakító adapter hozzá antik női órával
Aston aranyozott zsebóra
Aranyozott színű zsebóralánc
Junghans aranyozott ezüst alsó másodperc körös art deco zsebóra különleges bevéséssel
HUMMEL GERMANY 18 K VASTAGON ARANYOZOTT ETA 902-104
FESTINA FÉRFI ARANYOZOTT ZSEBÓRA
Gyönyörű LUCERNE LIFETIME MAIRSPRING ZSEBÓRA
ANTIK ZENITH ZSEBÓRA ,14K TÖMÖR ARANY , ARANYOZOTT LÁNCCAL, 1925 ÉVEK
Extrém ritka svájci ritkaság dublé arany tokban szinte NOS állapotban ragyogó működéssel
Glashütte zsebóra
Buren Imperial nagyon ritka aranyozott svájci zsebóra
ELGIN NATL WATCH CO. ARANYOZOTT TRIPLA FEDELES ZSEBÓRA
60
60
80
100
1
2
3
Ugrás erre az oldalra: