antik fa (0 tétel)
ezüst gyertyatartó pár
kossuth 5 forint 1946
gobelin díszpárna
assisi szent ferenc
görkorcsolya
jelzett kerámia
század
ezüst teáskanna
egyszálas váza
3 részes
antik síléc
illusztráció
toledói
flottilla
favéső
antik olló
új idők lexikon
kerti fonott
balogh józsef
david beeri
antik faragott
kaviáros
totya
gyémánt nyaklánc
műanyag váza