antik fa (5 tétel)
Antik fekete-arany fa keretes, üvegezett,réz füles, tálca - kézi hímzett betéttel ,jelzett "Blondel"
13.500 HUF
37.51 USD
Feltöltve: 2023. nov. 14. 08:01
12.000 HUF
33.34 USD
Feltöltve: 2023. okt. 03. 13:37
7.000 HUF
19.45 USD
szovjet lakk doboz
pap zoltán ötvös
100 forint honvédség
ultraderm
elefántos ezüst ékszer
per�nyi
szemöldökfa
varázslatos utazás
harry b long
karácsonyfadísz téli ruhás
hódmezővásárhelyi vázák
karl ens madárpár
ékszeres doboz herendi
erdei t
porcelán füles koma tál
autó 5
karácsonyfadísz kicsi
vessz
tóth ferenc
várgesztes
stan espan
festmény 9
gyapjú kosztüm
zsolnay kék csészealj
rézkarc paraszt