antik fa (8 tétel)
Antik fekete-arany fa keretes, üvegezett,réz füles, tálca - kézi hímzett betéttel ,jelzett "Blondel"
13.500 HUF
37.50 USD
Feltöltve: 2023. nov. 14. 08:01
12.000 HUF
33.33 USD
Feltöltve: 2023. nov. 09. 11:50
2.500 HUF
6.94 USD
Feltöltve: 2023. okt. 03. 13:37
7.000 HUF
19.44 USD
Feltöltve: 2023. aug. 28. 14:11
30.800 HUF
85.55 USD
celesztin
jolán
antik ón
rubinpácolt
furdancs
borok
női kendő
cicás képeslap
antik kék üveg
fehér antik
herendi rózsa porcelán
20 penny
art deco tacskó
hangrud
balerina cipő
korona bankjegy
durit
kínai kerámia
hegyivadász
kórusz rézkarc
ezüstözött teáskanál
hollóházi bonbonier tojás
bőr kézitáska
glóbusz
ovis