antik fa (8 tétel)
Antik fekete-arany fa keretes, üvegezett,réz füles, tálca - kézi hímzett betéttel ,jelzett "Blondel"
13.500 HUF
37.87 USD
Feltöltve: 2023. nov. 14. 08:01
12.000 HUF
33.66 USD
Feltöltve: 2023. nov. 09. 11:50
2.500 HUF
7.01 USD
Feltöltve: 2023. okt. 03. 13:37
7.000 HUF
19.64 USD
Feltöltve: 2023. aug. 28. 14:11
30.800 HUF
86.40 USD
ezüst tárgyak 13 lat
gyöngyvirágos terítő
svájc 5frank
antik zománcfestett pohár
könyv 69
old empire
nakamura
biedermeier mini
figurális porclán
karaván festmény
vc
fischer kép
alexandrit kő
régi fa tojás
kártyanaptár 2024
antik pecsétnyomók
zsolnay pillangómintás tálka
mag u s
luftwaffe repülős
horthy magyar királyi
kép réz keretben
indiai ötágú
horgolt csipkék
3db öngyújtó
art deco arany nyaklánc